Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z wklejaniem linków z yt w komentarzach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Problem z wklejaniem linków z yt w komentarzach (/Temat-Problem-z-wklejaniem-linkow-z-yt-w-komentarzach-137527)



Problem z wklejaniem linków z yt w komentarzach - Soplica - 29-08-2016 14:31

Witam, mam taki problem że jak wklejam link filmiku z youtube w komentarzach pod postami niektórych fanpejdży to często wyskakuję komunikat:
"
Te materiały nie są już dostępne
Żądane materiały nie mogą być w tej chwili wyświetlone. Być może są niedostępne tymczasowo lub kliknięty link jest nieaktualny, bądź nie masz uprawnień do przeglądania tej strony."

Muszę kliknąć spróbuj ponownie aby komentarz się wyświetlił :S


RE: Problem z wklejaniem linków z yt w komentarzach - DaSoc - 29-08-2016 14:48

Potrzebny ci jakiś skracacz linków, może zrób stronkę i dodaj filmik w iframe masz tu taki przykładowy kod

Kod:
<!doctype html>
<html>
    <head>
        <title>Tytuł strony</title>
    </head>
    <body>
        <p></p>
        <iframe src="Tu dodaj link" width="1400" height="1200">
            Twoja przeglądarka nie obsługuje iframe.
        </iframe>
    </body>
</html>



RE: Problem z wklejaniem linków z yt w komentarzach - Soplica - 29-08-2016 15:50

(29-08-2016 14:48)DaSoc napisał(a):  Potrzebny ci jakiś skracacz linków, może zrób stronkę i dodaj filmik w iframe masz tu taki przykładowy kod

Kod:
<!doctype html>
<html>
    <head>
        <title>Tytuł strony</title>
    </head>
    <body>
        <p></p>
        <iframe src="Tu dodaj link" width="1400" height="1200">
            Twoja przeglądarka nie obsługuje iframe.
        </iframe>
    </body>
</html>

A nie ma jakiejś strony, gdzie można wygenerować ten skrócony link? - Przed chwilą sprawdzałem na moim głównym koncie czy można w szybkim tempie spamować linkami w komentarzach pod postami fanpejdży i było ok. Może na tym fejk koncie facebook mi jakieś ograniczenie dał, nie wiem ;s


RE: Problem z wklejaniem linków z yt w komentarzach - DaSoc - 29-08-2016 15:53

Wiesz co proponuję ci rozesłać to z innych kont a jeżeli problem będzie się powtarzał coś pomyślimy Smile


RE: Problem z wklejaniem linków z yt w komentarzach - Soplica - 29-08-2016 16:14

(29-08-2016 15:53)DaSoc napisał(a):  Wiesz co proponuję ci rozesłać to z innych kont a jeżeli problem będzie się powtarzał coś pomyślimy Smile

Wiesz co, jednak na głównym koncie też to jest ;p - Dzisiaj dostanę nowe konto to spróbuje na nowym i dam znać.


RE: Problem z wklejaniem linków z yt w komentarzach - Soplica - 31-08-2016 18:16

Na nowym koncie też chwilkę pospamowałem, wysłałem 5 linków i potem już dupa dalej to się dzieję. Pewnie jakieś zabezpieczenie Big Grin