Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
pay pal i blue cash - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: pay pal i blue cash (/Temat-pay-pal-i-blue-cash-137897)

Strony: 1 2


pay pal i blue cash - Capitan1234 - 08-09-2016 08:58

Czy jest możliwe by ktoś wysłał mi z swojego konta bankowego rzez blue cash na mój pay pal i jaka prowizja ewentualnie za to idzie.


RE: pay pal i blue cash - mikuss - 08-09-2016 09:21

Wpłata na konto paypal tylko z danych banku na jakie jest konto paypal


RE: pay pal i blue cash - marcel_kk - 08-09-2016 10:27

Po co Bluecasch po co wpłata z konta bankowego, skorzystaj z usług
kantoru forumowego, który wpłaci na Twoje konto PayPal.


RE: pay pal i blue cash - mikuss - 08-09-2016 10:31

(08-09-2016 10:27)marcel_kk napisał(a):  Po co Bluecasch po co wpłata z konta bankowego, skorzystaj z usług
kantoru forumowego, który wpłaci na Twoje konto PayPal.

1 opcja bez prowizji
2 z prowizją

Więc lepsza pierwsza myślę ;P


RE: pay pal i blue cash - marcel_kk - 08-09-2016 10:56

To chyba zrozumiałe dla Wszystkich, że czas jest czynnikiem generujący
dodatkowe koszty. Kto się spieszy ten płaci.


RE: pay pal i blue cash - mikuss - 08-09-2016 11:03

(08-09-2016 10:56)marcel_kk napisał(a):  To chyba zrozumiałe dla Wszystkich, że czas jest czynnikiem generujący
dodatkowe koszty. Kto się spieszy ten płaci.

No dla śpieszących się jest wpłata expresowa przez dotpay na paypal bez kosztów więc ten co się śpieszy nic nie płaci a w kantorze bez potrzeby płaci Tongue


RE: pay pal i blue cash - marcel_kk - 08-09-2016 13:44

(08-09-2016 11:03)mikuss napisał(a):  
(08-09-2016 10:56)marcel_kk napisał(a):  To chyba zrozumiałe dla Wszystkich, że czas jest czynnikiem generujący
dodatkowe koszty. Kto się spieszy ten płaci.

No dla śpieszących się jest wpłata expresowa przez dotpay na paypal bez kosztów więc ten co się śpieszy nic nie płaci a w kantorze bez potrzeby płaci Tongue

@[mikuss] z tą różnicą że trzeba mieć takie same dane na koncie PayPal jaki na koncie bankowym z którego wpłacasz.
Jakby tak mieli wszyscy to by nikt nie zakładał tego wątku, rozumuj troszkę.


RE: pay pal i blue cash - mikuss - 08-09-2016 13:52

(08-09-2016 13:44)marcel_kk napisał(a):  
(08-09-2016 11:03)mikuss napisał(a):  
(08-09-2016 10:56)marcel_kk napisał(a):  To chyba zrozumiałe dla Wszystkich, że czas jest czynnikiem generujący
dodatkowe koszty. Kto się spieszy ten płaci.

No dla śpieszących się jest wpłata expresowa przez dotpay na paypal bez kosztów więc ten co się śpieszy nic nie płaci a w kantorze bez potrzeby płaci Tongue

@[mikuss] z tą różnicą że trzeba mieć takie same dane na koncie PayPal jaki na koncie bankowym z którego wpłacasz.
Jakby tak mieli wszyscy to by nikt nie zakładał tego wątku, rozumuj troszkę.

@[marcel_kk] Ja rozumuję normalnie i na normalnych warunkach korzystania się wypowiadam Tongue
Potrzebuję na pp doładowuję expresem bez strat własnych na opłaty kantorów.
Jeśli ktoś kombinuje to niech myśli sam lub płaci za kombinowanie Tongue Nie mam takich dylematów i o takich opcjach nie muszę myśleć Smile


RE: pay pal i blue cash - marcel_kk - 08-09-2016 14:20

Ale to temat który nie dotyczy Ciebie i Twojego zweryfikowanego konta PayPal, tylko osób które mają konta niezweryfikowane.
Niepotrzebnie siejesz im zamęt w głowach.


RE: pay pal i blue cash - Capitan1234 - 08-09-2016 21:43

ee bo ja chce by inni ludzie wpłacali mi pieniądze za jakąś wirtualną usługę na pay pal a nie każdy ma pay pal i właśnie szukam sposoby by dało się jakoś te pieniądze przelać na pp właśnie