Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Broker podobny do MX - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Forex (/Forum-Forex-340)
+--- Wątek: Broker podobny do MX (/Temat-Broker-podobny-do-MX-137970)



Broker podobny do MX - doeraeme - 09-09-2016 23:58

Witam serdecznie. Szukam jakiegoś ciekawego brokera (najlepiej z bonusem wstępnym) na którym można działać bez dokładnej weryfikacji tożsamości. Chodzi mi tu głównie o rachunek za media bo niestety takowego nie posiadam. Najlepiej jakby weryfikacja przebiegała za pomocą telefonu lub ewentualnie dowodu osobistego. Fajnie by było jakby broker oferował działanie na wolumenach 0,01 (najczęściej takie można spotkać na MT4). Proszę o pomoc i doradzenie Smile


RE: Broker podobny do MX - Bartezx1997 - 10-09-2016 11:08

Raczej każdy broker wymaga potwierdzenia tożsamości wraz z adresem, żeby zapobiec nadużyciom na bonusie początkowym.


RE: Broker podobny do MX - doeraeme - 10-09-2016 23:19

Czyli niestety nie ma możliwości grania na forexie jeżeli nie posiada się jakiegokolwiek rachunku za media? Wyciąg z banku jeszcze da radę załatwić no ale rachunki niestety nie. Z tego co widziałem to na 500plus jest możliwość weryfikacji za pośrednictwem dowodu osobistego oraz wyciągu z banku. W MX lub innym brokerze wyciąg bankowy nie przejdzie?


RE: Broker podobny do MX - wonshim - 11-09-2016 13:09

Ja przesyłałem zdjęcie dowodu i wyciąg z banku 2 lata temu przy zakładaniu konta na XM i przyjęli mi bez problemu.


RE: Broker podobny do MX - przeCinek19 - 11-09-2016 20:28

Możesz grać na plus500. Oferują 110 złoty bonusu za potwiedzenie nr. telefonu. Tylko jeżeli coś wygrasz i będziesz chciał wypłacić musisz potwierdzić tożsamość Smile


RE: Broker podobny do MX - doeraeme - 11-09-2016 20:40

A orientujesz się może czy wyciąg z banku może być w formie elektronicznej? Bo papierowej nie dostaję Smile No zawsze jest możliwość wydrukowania go i zeskanowania... Ale wątpię czy zaakceptują w ogóle wyciąg bankowy ;/


RE: Broker podobny do MX - wonshim - 12-09-2016 18:44

Mój był właśnie w formie elektronicznej. Nie robią żadnego problemu.