Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oznaczanie nie interesujących nas wątków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Oznaczanie nie interesujących nas wątków (/Temat-Oznaczanie-nie-interesujacych-nas-watkow-139914)

Strony: 1 2 3


Oznaczanie nie interesujących nas wątków - piotrgk4 - 29-10-2016 18:20

Witam.
Codziennie przeglądam całe forum i używam właśnie zakładki "Pokaż nieprzeczytane posty" by widzieć jakie były dodane nowe posty i mam problem bo często jest zbędny spam typu reput za reput itp. Są to wątki które mnie nie interesują i przewijam tego typu treści.
Dlatego moje pytanie.
Czy jest możliwość stworzenia małej funkcji do oznaczania tematu żeby nie pojawiał się w "nieprzeczytanych postach"?
Z góry dziękuje za odpowiedź oraz za czas na przeczytanie tego Big Grin
Pozdrawiam Smile


RE: Oznaczanie nie interesujących nas wątków - coffee - 29-10-2016 18:25

Podbijam


RE: Oznaczanie nie interesujących nas wątków - twardy - 29-10-2016 18:28

Ja bym nawet nie pogardzil globalna opcja wylaczenia niektorych dzialow z pokazywania ich w nieprzeczytanych... Wchodze na forum kolo poludnia a tu 120 nieprzeczytanych, w tym 80 z refbackow za reputy.


RE: Oznaczanie nie interesujących nas wątków - radek0389 - 29-10-2016 18:36

Pomysł ciekawy. Pytanie tylko czy jest dostępne gotowe rozwiązanie, a jeśli nie, to czy administracja jest skora do inwestycji w dedykowany mod?


RE: Oznaczanie nie interesujących nas wątków - coffee - 29-10-2016 18:47

Chociaż dopiero teraz zauważyłem:
http://zarabiam.com/misc.php?action=syndication


RE: Oznaczanie nie interesujących nas wątków - Ascoran - 31-10-2016 22:38

@[Admin] jest to wykonalne?
Wielu użytkownikom by to ułatwiło życie.


RE: Oznaczanie nie interesujących nas wątków - Admin - 31-10-2016 22:40

Po moich przeszukiwaniach zarówno w modyfikacjach darmowych czy płatnych niczego takiego nie znalazłem. Jeśli ktoś coś podobnego widział niech podrzuci.

Ale jeśli Wam zależy zamówimy dedykowane oprogramowanie lub spróbujemy przerobić aktualne pod tą funkcjonalność bo nie powinno być to złożone ani obciążające - oczywiście działy z pewnością nie byłyby per usera aby nie zaśmiecać bazy tylko będzie to globalne, wspólnie wykluczylibyśmy działy które uznacie za zbędne (takie jak refback). Idea


RE: Oznaczanie nie interesujących nas wątków - Marcin0292 - 01-11-2016 10:01

@[Admin] opcja wykluczenia działów powinna być dostępna w panelu admina, w sekcji zarządzania modułem nieprzeczytanych postów Smile


RE: Oznaczanie nie interesujących nas wątków - Admin - 01-11-2016 10:15

Tyle że my z takiego modułu nie korzystamy Big Grin ale już od wczoraj zacząłem przerabiać obecne modyfikacje, powinno być z górki.
Przemyślcie tylko czy jeszcze jakiś dział prócz refbacków + kosz/archiwum powinien być wyeliminowany.


RE: Oznaczanie nie interesujących nas wątków - Maro - 01-11-2016 10:21

(01-11-2016 10:15)Admin napisał(a):  Tyle że my z takiego modułu nie korzystamy Big Grin ale już od wczoraj zacząłem przerabiać obecne modyfikacje, powinno być z górki.
Przemyślcie tylko czy jeszcze jakiś dział prócz refbacków powinien być wyeliminowany.

Jeśli byłaby taka możliwość to każdy sam by wybrał sobie osobiście czego by nie chciał czytac Wink