Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pierwsze wyniki z google tylko na darmowym hostingu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Pierwsze wyniki z google tylko na darmowym hostingu (/Temat-Pierwsze-wyniki-z-google-tylko-na-darmowym-hostingu-140413)



Pierwsze wyniki z google tylko na darmowym hostingu - Panix - 12-11-2016 16:50

Dzień dobry. Znalazłem pewne hasło dwuczłonowe (związane z wiedzą na pewien temat). Pierwsze wyniki jakie dostaje są na hostingach typu cba.pl czyli darmowych. W takim wypadku czy przebicie się na pierwsze miejsce w google jako wykupiona domena płatna zawierająca te słowa kluczowe będzie trudne? Zapewne twórcy tamtych stron nie inwestowali nic w promocje tych stron.

10 zł za domenę i hosting na az.pl za rok to dobra cena?

Można to zjawisko nazwać perełką? Hasła te wiele razy wpisywałem w google by posiąść zawartą tam wiedzę i zapewne wiele osób tak robiło


RE: Pierwsze wyniki z google tylko na darmowym hostingu - Fejmster - 12-11-2016 17:07

Na pewno warto ale Weś pod uwagę liczbę odwiedzin tamtych stron


RE: Pierwsze wyniki z google tylko na darmowym hostingu - Panix - 12-11-2016 17:18

W similar web wyszło że góra to 20 tyś miesięcznie. Spodziewałem się więcej


RE: Pierwsze wyniki z google tylko na darmowym hostingu - Klin - 12-11-2016 17:33

Jak chcesz to podeślij na pw, podpowiem co i jak. O to że pomysł ukradne nie musisz się martwić


RE: Pierwsze wyniki z google tylko na darmowym hostingu - rachman - 12-11-2016 19:46

Cytat:10 zł za domenę i hosting na az.pl za rok to dobra cena?
Dobra ale za rok przepłacisz prawdopodobnie. Sprawdź ceny innych firm jeśli masz zamiar to dłużej niż rok trzymać. Domena PL to ok. 12 zł, odnowienie ok. 50, hosting 30-50 zł co rok. Porównaj to z odnowieniem na az.pl i czy lepiej wychodzi.