Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty][Restock] Bon Starbuck's - zwrot PTZ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Otrzymane Potwierdzenia Nagród (/Forum-Otrzymane-Potwierdzenia-Nagrod-6)
+------ Dział: Restock (/Forum-Restock-126)
+------ Wątek: [Zamknięty][Restock] Bon Starbuck's - zwrot PTZ (/Temat-Zamkniety-Restock-Bon-Starbuck-s-zwrot-PTZ-14104)



[Zamknięty][Restock] Bon Starbuck's - zwrot PTZ - alien97 - 25-09-2010 08:55

Dzisiaj dostalem maila z lockerz ze odwoluja mi nagrode i zwracaja punkty takze mysle ze kazdy kto zamowil bony to ich nie dostanie.

Oto mail :

Hi There,



We are writing in regards to the item you redeemed in the last redemption. It is clearly stated in the text that this item is valid in the U.S. only, and we see that you have an international address.


We are cancelling this gift card, and the full amount of PTZ has been refunded to you.


Best,


The Lockerz Crew


RE: Bon Starbuck's - zwrot PTZ - Xanthi - 25-09-2010 20:50

Fajnie... Tylko kogo to obchodzi? Wiadome ze zwracają PTZ, więc nie wiem po co ten temat Wink


RE: Bon Starbuck's - zwrot PTZ - alien97 - 25-09-2010 21:38

Wiadome moze dla ciebie. Pisali gdzies o tym ? Nie


RE: Bon Starbuck's - zwrot PTZ - ambrell - 25-09-2010 21:41

tak i to nie raz.


RE: Bon Starbuck's - zwrot PTZ - pitfromhell - 25-09-2010 21:51

A sorry, za jaki restock, oni Ci to anulowali ?Big Grin


RE: Bon Starbuck's - zwrot PTZ - Tech - 25-09-2010 21:52

(25-09-2010 21:38)alien97 napisał(a):  Wiadome moze dla ciebie. Pisali gdzies o tym ? Nie

Przed każdym restockiem jest regulamin i jest to tam jasno napisane Tongue Poza tym na forum ja sam już nie raz pisałem żeby nie zamawiać bonów bo i tak anulują Tongue


RE: Bon Starbuck's - zwrot PTZ - alien97 - 25-09-2010 21:59

A to nie zauważylem sorry.

@pitfromhell
Na restocku generalnym


RE: Bon Starbuck's - zwrot PTZ - pitfromhell - 25-09-2010 22:06

Na tym Failu?


RE: Bon Starbuck's - zwrot PTZ - Xanthi - 25-09-2010 22:55

Ja wczoraj dostałem taki sam mail z anulacją Starbucks 10$ z failowego generala Wink


[Zamknięty][Zamknięty][Restock] Bon Starbuck's - zwrot PTZ - Bolt - 19-03-2011 10:10

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.