Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecę wprowadzanie danych na stronę (atrakcje turystyczne) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlecę wprowadzanie danych na stronę (atrakcje turystyczne) (/Temat-Zlece-wprowadzanie-danych-na-strone-atrakcje-turystyczne-142918)

Strony: 1 2


Zlecę wprowadzanie danych na stronę (atrakcje turystyczne) - kafu777 - 14-01-2017 18:45

Zlecę wyszukiwanie i wprowadzanie atrakcji turystycznych na stronę.
Trzeba dodać:
- minimum 1 zdjęcie atrakcji,
- tekst (region, nazwa, opis atrakcji) min. 450 znaków,
- dane adresowe lub współrzędne,
- źródło skąd zostało to skopiowane.

Proponuję 50gr za każdą prawidłowo wprowadzoną atrakcję turystyczną.
Oczywiście atrakcje nie mogą się powtarzać.
Na początek do wprowadzenia 100 atrakcji.

Płatność: mBank lub PayPal po wykonaniu połowy zadania i całość po zakończeniu.

Zainteresowanych proszę o kontakt, adres strony podam na PW po ustaleniu szczegółów.


RE: Zlecę wprowadzanie danych na stronę (atrakcje turystyczne) - nitram - 14-01-2017 19:04

tekst (region, nazwa, opis atrakcji) min. 450 znaków, To może być kopiuj wklej ? Czy własny opis ?


RE: Zlecę wprowadzanie danych na stronę (atrakcje turystyczne) - kafu777 - 14-01-2017 19:15

Oczywiście miałem na myśli kopiuj wklej, ale jak ktoś chce może też pisać samemu Smile


RE: Zlecę wprowadzanie danych na stronę (atrakcje turystyczne) - nitram - 14-01-2017 19:24

Napisz mi na pw co i jak i czy są jakieś ograniczenia czasowe na kiedy to potrzebujesz ? Jakiś przykład jakby to miało wyglądać.


RE: Zlecę wprowadzanie danych na stronę (atrakcje turystyczne) - toomysai - 14-01-2017 20:05

Ja tez poproszę pw


RE: Zlecę wprowadzanie danych na stronę (atrakcje turystyczne) - kafu777 - 14-01-2017 22:06

Dziękuję za PW Smile ogłoszenie już nieaktualne.


RE: Zlecę wprowadzanie danych na stronę (atrakcje turystyczne) - kafu777 - 21-01-2017 22:06

Odświeżam temat, ponieważ nikt ze zgłoszonych osób nie podjął się zlecenia.


RE: Zlecę wprowadzanie danych na stronę (atrakcje turystyczne) - ojtam - 22-01-2017 14:58

Witam, podejmie się współpracy napisałem priv.


RE: Zlecę wprowadzanie danych na stronę (atrakcje turystyczne) - kafu777 - 04-02-2017 14:04

Temat w dalszym ciągu aktualny Smile


RE: Zlecę wprowadzanie danych na stronę (atrakcje turystyczne) - Admin - 04-02-2017 14:12

napisz na pw co trzeba, to mojej podrzucę temat, ma urlop i się nudzi dziewczyna Smile