Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Karta Payeer, odmowa VISA ING - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-334)
+---- Wątek: Karta Payeer, odmowa VISA ING (/Temat-Karta-Payeer-odmowa-VISA-ING-144313)



Karta Payeer, odmowa VISA ING - EdyhNeb - 16-02-2017 10:51

Witam.
Postanowiłem wybrać pieniadzę z Payeer prost na karte VISA w banku ING, lecz dostaję odmowę. Support proponuje spróbować na inne konto bankowe, lecz takiego nie posiadam. Pomyślałem, żeby zamówić kartę Payeer i wybrac pieniądzę w bankomacie w Polsce. Czy mieliście podobny problem i czy zamówienie karty jest dobrym pomysłem? ( Przeczytałem, że opłata za nią jednorazowo to 9 $ i 1.99 $ przy każdym wybraniu pieniędzy z konta)


RE: Karta Payeer, odmowa VISA ING - trybulski - 16-02-2017 18:16

Zależy ile tych pieniędzy chcesz wybrać. Bo jeśli będziesz korzystać częściej a kwoty nie będą małe to z pewnością opłaca się zapłacić raz te 9 dolarców.


RE: Karta Payeer, odmowa VISA ING - EdyhNeb - 17-02-2017 00:11

(16-02-2017 18:16)trybulski napisał(a):  Zależy ile tych pieniędzy chcesz wybrać. Bo jeśli będziesz korzystać częściej a kwoty nie będą małe to z pewnością opłaca się zapłacić raz te 9 dolarców.

Dość dużą sumę wpłaciłem na skyllex i mam zamiar nią operować. Problem będzie przy wypłacie każdej kwoty ze strony Payeer :/. Zamówiłem kartę żeby mieć już święty spokój i żeby mieć możliwość zapłacenia też tymi pieniędzmi. Przy większych kwotach wyjdzie mnie to lepiej niż przelew gdzie płaciłbym prowizje + gate'a


RE: Karta Payeer, odmowa VISA ING - Martinuss - 02-03-2017 12:22

@EdyhNeb

Więc tak, jeśli chcesz zlecić wypłatę na Kartę to musisz posiadać kartę KREDYTOWĄ (Credit) nie DEBETOWĄ (Debit). Po zleceniu wypłaty na KARTĘ KREDYTOWĄ zwiększa się jej limit. Tych pieniędzy nie będzie widać na rachunku bankowym a na KARCIE KREDYTOWEJ.

Jakiś czas temu studiowałem ten temat bo sam byłem ciekawy jak wyglądają wypłaty na karty i okazuje się że można ale tylko na KREDYTOWE Wink