Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Astrocash w CV? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Astrocash w CV? (/Temat-Astrocash-w-CV-146546)



Astrocash w CV? - WazzaP - 20-04-2017 06:35

Cześć, z 3 lata temu działałem na astrocash i mam z nimi 3 umowy o dzieło, tak więc warto dodawać tą firmę do CV? Jeżeli tak, to jakie "stanowisko" zapisać, no i co zapisać ogólnie o mojej pracy, aby to fajnie wyglądało? Przyznam, że działałem jeszcze wtedy na hackach, lecz takie coś chyba nie warto pisać ??

Pozdrawiam:-)


RE: Astrocash w CV? - rcielak - 20-04-2017 07:09

Jak rekrutujesz sie do reklamy/seo czy cos w tym stylu. To warto w CV napisac w jakich sieciach dzialales i z jakimi efektami.

Do innych branz raczej bym sobie odpuścił chyba, ze totalnie nie masz co wpisac.


RE: Astrocash w CV? - coffee - 23-04-2017 01:49

No a co tam robiłeś? Zwykłe stronki wordpressowe z "hackami"? A co odpowiesz gdy spytają się o zakres obowiązków, jakie miałeś? Czy to co robiłeś przyda ci się w pracy do której zamierzasz aplikować? Moim zdaniem nie warto.


RE: Astrocash w CV? - Orelek - 22-07-2017 13:21

Musisz zadać sobie jedne zaj**iście, ale to zaj**iscie wazne pytanie. Co chce w życiu robić? A potem zacznij to robić!


RE: Astrocash w CV? - Itachi198 - 22-07-2017 13:24

Nie warto, wpisz samą umiejętność np tworzenia stron internetowych


RE: Astrocash w CV? - shf - 22-07-2017 22:37

Ja myślę, że warto jeśli pozycjonowales strony i znasz sie na tym. Mozna powiedziec ze umowa o dzielo a zakres obowiązków jaki Cie obowiązywał to linkowanie, tworzenie zaplecza itp itd Big Grin w zaleznosci gdzie skaldasz CV bo jak gdzies na kucharza to szkoda czasu XD