Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Paypal odwrócił się od swojego "chlebodawcy"? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Paypal odwrócił się od swojego "chlebodawcy"? (/Temat-Paypal-odwrocil-sie-od-swojego-chlebodawcy-147074)

Strony: 1 2


Paypal odwrócił się od swojego "chlebodawcy"? - MrocznyKILL - 06-05-2017 20:55

Moim zdaniem paypal zawdzięcza w dużej mierze swój sukces buxom. Dziś może ciężko w to uwierzyć ale kilka lat temu w sporej większości na forach o zarabianiu mówiło się w sporej większości o buxach i surfbarach (skrót myślowy GPTR autosurfy itp też się wliczają lecz na tym forum są nierozróżniane Tongue) i o serwisach z nagrodami. Tego typu serwisy oferowały w początkowej fazie wypłaty jedynie na PP miliony ludzi z całego świata założyła konto na PP tylko po to aby ciułać grosiki na buxach. PP dziś już o tym nie pamięta i powoli wymiksowuje się z biznesu. Jak dla mnie to dość niewdzięczne zachowanie...

A jaka jest wasza opinia? Z zapytaniom zwracam się do osób zarabiających MINIMUM 5 lat i choć odrobinę otarły się o "złote czasy" buxów.


RE: Paypal odwrócił się od swojego "chlebodawcy"? - Captain - 07-05-2017 06:53

Ja wiem, ze PayPal nie lubi revshare i hyipów. Swego czasu dużo revshare/hyipów miało wypłaty na pp ale potem pp zaczął się ich pozbywać i teraz ze świecą szukać programu który wypłaca na ten procesor.

Podejrzewam więc, że z buxami może chodzić o to iż PayPal pozbywa się u siebie tych które mają piramidalną strukturę. Jest wiele buxów gdzie zarabia się kupując rented refferal i ten zarobek jak i struktura działania jest bardzo podobne do revshare i hyipów. I na owych rr zarabia się bardzo dobrze więc nie ma szans aby bux miał na te wypłaty tylko z reklam, zwłaszcza, że w wielu buxach rr są botami, a nie realnymi użytkownikami.


RE: Paypal odwrócił się od swojego "chlebodawcy"? - Mariuszeek - 07-05-2017 07:18

Popieram to co napisał kolega wyżej. PayPal lubi jeszcze bez powodu zablokować środki, mimo weryfikacji na koncie Smile niektórzy czekali nawet po 180 dni. Mi zamrozili na 3 tygodnie z tego co pamiętam Tongue Pozdro!


RE: Paypal odwrócił się od swojego "chlebodawcy"? - precell - 07-05-2017 07:38

A ja tam lubię PP. Parę lat temu za pośrednictwem PayPal ukradziono mi kasę z mBanku. Ok 50 PLN, złożyłem reklamację i dostałem zwrot x2 poniesionej straty ;-)

Skoro PP tak podchodzi do reklamacji, to mogą mnie codziennie okradać ;-)


RE: Paypal odwrócił się od swojego "chlebodawcy"? - MrocznyKILL - 07-05-2017 08:23

(07-05-2017 07:18)Mariuszeek napisał(a):  Popieram to co napisał kolega wyżej. PayPal lubi jeszcze bez powodu zablokować środki, mimo weryfikacji na koncie Smile niektórzy czekali nawet po 180 dni. Mi zamrozili na 3 tygodnie z tego co pamiętam Tongue Pozdro!

Skądś to znam ja ma bana na PP dożywotniego tylko za to że robiłem przelewy jako tylko do znajomych i nie zarabiali... no co oni chcą po prostu mam dużo znajomych Lol


RE: Paypal odwrócił się od swojego "chlebodawcy"? - matimus - 07-05-2017 09:46

Dawniej wypłaty na PP w buxach to był klasyk.
Niestety PayPal blokuje środki, czasami ze swojego widzimisię.

Dobrze że doczekaliśmy się BTC i innych tego typu ułatwień


RE: Paypal odwrócił się od swojego "chlebodawcy"? - Apps - 07-05-2017 09:54

(07-05-2017 07:38)precell napisał(a):  A ja tam lubię PP. Parę lat temu za pośrednictwem PayPal ukradziono mi kasę z mBanku. Ok 50 PLN, złożyłem reklamację i dostałem zwrot x2 poniesionej straty ;-)

Skoro PP tak podchodzi do reklamacji, to mogą mnie codziennie okradać ;-)

A ja odwrotnie - za to ich nie lubię bo zdecydowanie przeginają ze zwrotami, wystarczy, że sprzedaj się cokolwiek niematerialnego, a klient sprzeda bajeczkę o nizgodności/niezadowoleniu/.itp/.itd i kasę może łatwo odzyskać, trzeba się sporo namęczyć aby na taki proceder nie pozwolić swoim( niewdzięcznym :-) ) klientom.


RE: Paypal odwrócił się od swojego "chlebodawcy"? - nik5pl - 07-05-2017 10:20

Ja z paypala jak muszę korzystać to tylko z przymusu. Serwis już dawno w moich oczach jest na dnie. Polecam BTC, a do mniejszych środków perfectmoney, które też można wymienić na btc. Paypala odradzam każdemu.


RE: Paypal odwrócił się od swojego "chlebodawcy"? - Captain - 07-05-2017 12:04

(07-05-2017 08:23)MrocznyKILL napisał(a):  
(07-05-2017 07:18)Mariuszeek napisał(a):  Popieram to co napisał kolega wyżej. PayPal lubi jeszcze bez powodu zablokować środki, mimo weryfikacji na koncie Smile niektórzy czekali nawet po 180 dni. Mi zamrozili na 3 tygodnie z tego co pamiętam Tongue Pozdro!

Skądś to znam ja ma bana na PP dożywotniego tylko za to że robiłem przelewy jako tylko do znajomych i nie zarabiali... no co oni chcą po prostu mam dużo znajomych Lol


Jak dużo tych przelewów wysyłałeś?


RE: Paypal odwrócił się od swojego "chlebodawcy"? - MrocznyKILL - 07-05-2017 12:37

(07-05-2017 12:04)Captain napisał(a):  
(07-05-2017 08:23)MrocznyKILL napisał(a):  
(07-05-2017 07:18)Mariuszeek napisał(a):  Popieram to co napisał kolega wyżej. PayPal lubi jeszcze bez powodu zablokować środki, mimo weryfikacji na koncie Smile niektórzy czekali nawet po 180 dni. Mi zamrozili na 3 tygodnie z tego co pamiętam Tongue Pozdro!

Skądś to znam ja ma bana na PP dożywotniego tylko za to że robiłem przelewy jako tylko do znajomych i nie zarabiali... no co oni chcą po prostu mam dużo znajomych Lol


Jak dużo tych przelewów wysyłałeś?

Nie pamiętam bo to już ładnych parę lat temu było. Choć do dziś czuje się niesprawiedliwie oceniony przez PP Jerk