Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
pierwsze kroki w zarabianiu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: pierwsze kroki w zarabianiu (/Temat-pierwsze-kroki-w-zarabianiu-150859)

Strony: 1 2


pierwsze kroki w zarabianiu - zwsdz100 - 16-09-2017 10:58

Witajcie.
Nazywam się Piotr i liczę na wsparcie w wprowadzeniu świat biznesu XXI v.
Sytuacja życiowa zmusiła mnie do pozyskiwania dodatkowych źródeł dochodu. Szukam programów, aplikacji na których da się cokolwiek zarobić. Do tej pory jedynie co spróbowałem to ankiety ale niestety większość wypełnionych ankiet jest niezaliczanych więc walka z wiatrakami. Czas jaki jestem w stanie wygospodarować to 8 godzin dziennie. Jeśli temat umieściłem w złym miejscu to proszę adminów o przeniesienie do odpowiedniego działu. Prosiłbym o wsparcie. Pozdrawiam


RE: pierwsze kroki w zarabianiu - mysc - 16-09-2017 12:30

Zarabianie w internecie (model cpa) zwykle nie jest uzależnione od czasu. Jeden link umieszczony w odpowiednim miejscu w ciągu 2 minut, może przynieść więcej zysku niż 1000 linków umieszczanych przez tydzień Smile

Zacznij od http://zarabiam.com/Temat-%E2%9A%A0%E2%9C%A9-VADEMECUM-dla-NOWYCH-i-sredniozaawansowanych-EARNEROW-%E2%9C%A9%E2%9A%A0-132943 .

Na całkowity start w CPA polecam skracanie, aby nauczyć się pozyskiwać ruch. Następnie możesz przejść do bardziej dochodowych ofert. Aby zacząć nie potrzebujesz nawet złotówki Smile


Całkowicie odpuciłbym sobie jakiekolwiek ankiety, buxy, ptr'y, "rev-share'y", hyipy, surf'y Smile

Pozdrawiam i życzę powodzenia!Smile


RE: pierwsze kroki w zarabianiu - zwsdz100 - 16-09-2017 19:26

Trochę informacji już od was dostałem miedzy innymi w wiadomościach prywatnych. Najbardziej opłacalne wydaje mi wejście w serwis mylead.pl. Czy ktoś z was promuje swoje produkty na stronach typu wordpress? Nie chodzi mi o założenie strony w oparciu na Wordpress tylko na ich serwisie ? Poradzi ktoś jak zabrać sie do tego tematu ?


RE: pierwsze kroki w zarabianiu - janbers - 17-09-2017 07:37

Wszelkie programy PP są dobre lecz wymagają masę pracy. Preferuję bisnes inwestycyjny na % składanym, nie polecam jednak ani hyip ani też revshare. Na to szkoda czasu. Są firmy gdzie inwestycje idą w setki tys $ i w takich warto zarabiać. Nie za wiele pracy a zarobki idą w tys. $ miesięcznie. I takimi warto się zajmować.


RE: pierwsze kroki w zarabianiu - Funnybunny - 17-09-2017 15:25

@janbers
możesz powiedzieć więcej?


RE: pierwsze kroki w zarabianiu - twardy - 17-09-2017 15:53

Odradzam "inwestowanie" jako pierwszy kontakt z internetowym zarabianiem. Wiekszosc tych realnych firm z realnymi produktami to zwyke krzaki, ktore chca Cie Sex na pieniadze.

Dzial kosz/scam jest pelen takich inwestycyjnych perelek.


RE: pierwsze kroki w zarabianiu - tadeusztadek - 18-09-2017 13:00

Hej Piotr Smile Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, żebyś zainteresował się tematem kryptowalut. Ja obecnie kopię ethereum, zamierzam też rozwijać się w strone zcash. To nie jest co prawda moje głównie źródło dochodu, bo działam w tym od niedawna, ale kto wie, może kiedyś tak się stanie. Nawet tutaj na forum w odpowiednim dziale polecają różne firmy, z którymi warto współpracować, poczytaj Smile


RE: pierwsze kroki w zarabianiu - Day - 28-09-2017 18:22

Ja zarabiam na drobnych zleceniach copywriterskich.


RE: pierwsze kroki w zarabianiu - sowiecki odpad - 28-09-2017 20:54

(17-09-2017 07:37)janbers napisał(a):  Wszelkie programy PP są dobre lecz wymagają masę pracy. Preferuję bisnes inwestycyjny na % składanym, nie polecam jednak ani hyip ani też revshare. Na to szkoda czasu. Są firmy gdzie inwestycje idą w setki tys $ i w takich warto zarabiać. Nie za wiele pracy a zarobki idą w tys. $ miesięcznie. I takimi warto się zajmować.
Przestań już naganiać na ten syf. Już ludzie przejechali sie na amber gold


RE: pierwsze kroki w zarabianiu - owneed - 29-09-2017 09:34

Polecam ankiety w ClixSense