Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cooldown - dodawanie znajomych na Snapchacie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek: Cooldown - dodawanie znajomych na Snapchacie (/Temat-Cooldown-dodawanie-znajomych-na-Snapchacie-152414)



Cooldown - dodawanie znajomych na Snapchacie - Szefu91 - 19-11-2017 17:32

Witam,

Czy jest tu jakaś osoba, która rozkręca/ła swojego snapchata?
W przeszłosci bawiłem się w sciąganie trafficu (polskiego) na snapa i zarabianiu na leadach, szło dobrze, ale tylko sobie na tym dorabiałem, więc bez szaleństw (max ok. ~1k wyswietleń)

Wczoraj postanowiłem wziąć się za ten temat z większym zaangażowaniem i tym razem targetuje global (z naciskiem na USA). Zacząłem wczoraj ok. godz. 17:00 i do 22:00 miałem ~200 wyswietleń no i dupa, nagle gdy chciałem akceptować zaproszenia, klikałem "add", sekunde się ładowalo i nic sie nie działo, osoba nadal była na liscie zaproszeń i nie mogłem jej dodać, a w USA i okolicach akurat godziny szczytu i dostawałem jakies 50-80 zaproszeń/h

Googlowałem temat i jedyne do czego sie dokopałem to że VPN + snapchat jest złym pomysłem, wtedy mi się przypomniało, że od wieczora jechałem na VPNie i o tym zapomniałem, więc wyłączyłem, ale nadal to samo. Poszedłem spać, rano już było wszystko ok.

Dziś już bez VPNa w ciągu 2 godzin dodałem jakies 200 osób i znowu to samo.
Więc moje pytanie brzmi - czy ktoś spotkał się z takim problemem? czy istnieje jakiś cooldown na maksymalną ilość dodanych osób w ciągu godziny lub całego dnia?
Nigdy wczesniej tego nie miałem.

Pzdr


TL : DR
Czy istnieje jakiś cooldown na maksymalną ilość dodanych osób na SNAPA w ciągu godziny lub całego dnia?
Próbowałem już chyba wszystkiego, usuwania cache, restartowania telefonu, reinstalacji apki, downgrade do poprzedniej wersji, próba na emulatorze(...)


RE: Cooldown - dodawanie znajomych na Snapchacie - mix124 - 19-11-2017 18:18

Tak miałem to samo dziennie chyba jest jakiś ustawiony limit to nie tak że ty masz z tym problem Big Grin


RE: Cooldown - dodawanie znajomych na Snapchacie - Szefu91 - 19-11-2017 18:34

Wiec to chyba coś nowego, bo w googlach ciężko znaleźć cokolwiek na ten temat, wczoraj był update snapa, więc może coś wprowadzili.

Będę sprawdzał i dam znać po jakim czasie mi się to odblokuje.


RE: Cooldown - dodawanie znajomych na Snapchacie - mix124 - 19-11-2017 18:51

Wydaje mi sie że albo po 24 h albo po 00:00 Big Grin


RE: Cooldown - dodawanie znajomych na Snapchacie - Szefu91 - 19-11-2017 22:21

Dobra, już mogę dodawać.
Cooldown w takim razie wynosi 5 godzin.

Co do maksymalnej ilosci dodanych osób to ciężko powiedzieć... między 150 a 250.


RE: Cooldown - dodawanie znajomych na Snapchacie - patttson - 19-11-2017 22:26

Jeśli faktycznie tak jest to cienko, a miałem ruszać ze snapem Big Grin