Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozliczenie się z e-whoringu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Rozliczenie się z e-whoringu (/Temat-Rozliczenie-sie-z-e-whoringu-153555)

Strony: 1 2 3


Rozliczenie się z e-whoringu - Testobiron - 02-01-2018 22:49

Jak wiadomo na e-whoringu można zgarnąć sporo kasy, jak można się z tego rozliczać tak żeby skarbówka się nie przyczepiła?


RE: Rozliczenie się z e-whoringu - Xanter98 - 02-01-2018 22:56

Zależy chyba o jakiej dziedzinie ewhoringu mówisz?


RE: Rozliczenie się z e-whoringu - twardy - 02-01-2018 23:01

"inne dochody" i trzymaj wyciagi.


RE: Rozliczenie się z e-whoringu - Testobiron - 03-01-2018 00:00

(02-01-2018 22:56)Xanter98 napisał(a):  Zależy chyba o jakiej dziedzinie ewhoringu mówisz?
Napalence wysyłają kasę na konto za zdjęcia.


RE: Rozliczenie się z e-whoringu - Cencik16 - 03-01-2018 00:55

Zależy jeśli masz zamiar trzymać pieniądze na Paypalu z czego możesz w tych czasach sobie zakupić np. ubrania, jedzenie, rzeczy itp. to nie musisz się rozliczać, bo nie mają jak tego sprawdzić, jeśli już przelewasz np. na konto bankowe z paypa/neteller i podobne tego typu to traktuj to jako 'dodatkowe dochody'.


RE: Rozliczenie się z e-whoringu - Dante_/ - 03-01-2018 01:00

(03-01-2018 00:55)Cencik16 napisał(a):  Zależy jeśli masz zamiar trzymać pieniądze na Paypalu z czego możesz w tych czasach sobie zakupić np. ubrania, jedzenie, rzeczy itp. to nie musisz się rozliczać, bo nie mają jak tego sprawdzić, jeśli już przelewasz np. na konto bankowe z paypa/neteller i podobne tego typu to traktuj to jako 'dodatkowe dochody'.

Gadasz głupoty, pieniądze na PayPal'u to są już jego pieniądze, więc powinien się z tego rozliczyć, ponieważ jeżeli ktoś go zgłosi albo US zgłosi się sam do niego to będzie mieć problemy.

Osobiście, mam nadzieję że sam praktykujesz to co napisałeś i że pewnego dnia będziesz musiał zapłacić podatki i odsetki za takie unikanie. Wiem, że to podłe zachowanie z mojej strony, lecz wprowadzasz w błąd i ktoś może mieć problemy, jeżeli się Ciebie posłucha.


RE: Rozliczenie się z e-whoringu - Cencik16 - 03-01-2018 02:02

(03-01-2018 01:00)Dante_/ napisał(a):  
(03-01-2018 00:55)Cencik16 napisał(a):  Zależy jeśli masz zamiar trzymać pieniądze na Paypalu z czego możesz w tych czasach sobie zakupić np. ubrania, jedzenie, rzeczy itp. to nie musisz się rozliczać, bo nie mają jak tego sprawdzić, jeśli już przelewasz np. na konto bankowe z paypa/neteller i podobne tego typu to traktuj to jako 'dodatkowe dochody'.

Gadasz głupoty, pieniądze na PayPal'u to są już jego pieniądze, więc powinien się z tego rozliczyć, ponieważ jeżeli ktoś go zgłosi albo US zgłosi się sam do niego to będzie mieć problemy.

Osobiście, mam nadzieję że sam praktykujesz to co napisałeś i że pewnego dnia będziesz musiał zapłacić podatki i odsetki za takie unikanie. Wiem, że to podłe zachowanie z mojej strony, lecz wprowadzasz w błąd i ktoś może mieć problemy, jeżeli się Ciebie posłucha.

Akurat kiedyś dostałem taką odpowiedź, jeśli byłem w błędzie to dziękuje za poinformowanie mnie, akurat tego tak nie wiedziałem.


RE: Rozliczenie się z e-whoringu - Testobiron - 03-01-2018 10:46

Panowie chodziło o konto bankowe PayPal to słaba opcja moim zdaniem. Co w przypadku jeśli e-whoring jest moim jedynym źródłem utrzymania?


RE: Rozliczenie się z e-whoringu - Xanter98 - 03-01-2018 10:52

Według prawa działalność powinieneś założyć, skoro utrzymujesz się z ewhoringu.

Na Twoim miejscu skonsultowalbym sie z ksiegowa.


RE: Rozliczenie się z e-whoringu - twardy - 03-01-2018 11:24

e-whoring i DG xD
Ciekawe jaki profil dzialalnosci sobie wybierzesz z PKD i co powiesz w razie kontroli.