Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Proszę o przetłumaczenie na angielski - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: Proszę o przetłumaczenie na angielski (/Temat-Prosze-o-przetlumaczenie-na-angielski-154)



Proszę o przetłumaczenie na angielski - riki - 27-11-2009 12:42

Witam. Mam problem ze stroną lockerz.com. Podczas rejestracji zdobyłem 21 PTZ, później nie mogłem przejść dalej przyciskiem NEXT. Po chwili udało mi się zalogować jednak licznik cały czas pokazuje 0 PTZ, mimo iż odpowiadam na pytania. Zaprosiłem też znajomych, jednak nie są oni wyświetlani. Nie mogę wejść w coming soon.
Proszę o potwierdzenie ile mam punktów, i czym spowodowane są problemy.


RE: Proszę o przetłumaczenie na angielski - Admin - 27-11-2009 12:54

Jeśli chcesz do nic pisać w takiej sprawie to ja już Ci moge odpowiedzieć za nich - punkty są bezpieczne w bazie maja problem z poprawnym wyswietlaniem informacji po stronie użytkownika jednak nie masz się czym martwić.
Na maila z pewnościa nie dostaniesz szybkiej odpowiedzi ponieważ około ~5 osób z naszego forum które juz do nich napisało pare dni temu do dziś jej nie dostało - informacje o błędach/bugach podali na stronie głownej oraz facebooku.
Gdybyś przejrzał dokładniej dział "tłumaczenia" znalazłbyś już odpowiedź wraz z tłumaczeniemWink)