Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... (/Temat-Pelna-mobilizacja-wyboista-droga-do-niezaleznosci-154439)



RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 11-07-2018 12:31

(11-07-2018 11:31)maxweil napisał(a):  
(10-07-2018 23:05)ggusiaja napisał(a):  Dostałam dziś nagrodę z forum Philips 30,8zł. Zleciłam w tygodniu 5$ z keep rewarding.

Jestem troche zaskoczona ale dostałam propozycję współpracy od pewnej strony z ofertami pracy jesli chodzi o blogSmile Miło, że również jakieś firmy doceniają moją stronę. Zobaczymy czy wyjdzie to na plus.

Co konkretnie trzeba robić aby dostawać kasę z Philipsa? Jestem tam, wypełniam ankiety ale nie widzę tam pieniędzy.

Trzeba brać udział w różnych dyskusjach - szczególnie tych które zostały rozpoczęte przez moderatorki tego forum. Można też samemu tworzyć tematy. Brać udział w ich projektach. Zawsze przy dyskusji, projekcie takim głównym jest kółeczko puste, jesli weźmiesz udział w takiej dyskusji kółeczko będzie miało kolor czarny. Trzeba sprawdzać maile bo często dostaje się od nich powiadomienia o rozpoczętych projektach. Nagrody się dostaje za miesięczną aktywność i jeśli dane odpowiedzi są wyróżnione przez moderatorki. Mail powinien być taki sam jak mail z Paypal.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 15-07-2018 12:36

W ostatnim czasie otrzymałam nagrodę z poznaj.to 21,9zł. Wciąż czekam na wypłatę z keep rewarding 5$ i dziś zleciłam wypłatę z cashbeckrabat 100 zł. (trochę zbierałam ale sama bez poleconych).

Blog cieszy się coraz większą popularnością co oczywiście cieszy również mnieBig Grin

Dokładnie 2 sierpnia minie rok jak założyłam ten blog, wytrwałam i mam nadzieję, że będę go dalej prowadzić i osiągać małe zamierzone sukcesy. Pewnie za ponad 2 tygodnie zrobię podsumowanie bloga już się nie mogę doczekaćSmile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 17-07-2018 11:30

Zapraszam na mój nowy wpis http://cozrobicbydorobic.blogspot.com/2018/07/promuj-swoj-blog-wpis-zdobywaj-monety.html

Tak jak wcześniej wspomniałam rozpoczęłam współpracę z jedną z firm zajmujących się ofertami pracy.

Poza tym zastanawiam się czy treści np. wątek na forum, który rozpoczęłam i sama napisałam jest chroniony w jakiś sposób prawem autorskim czy nie? Czy inne osoby mogą tak poprostu skopiować taką treść i wstawić ją jako swoją?


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 18-07-2018 18:31

Kolejne nagrody na moim koncie tym razem 3,9$ w surveyo24 (Dziś za same tam ankiety otrzymałam 1,29$ z samego ranaBig Grin ) i 5$ z keep rewarding, wciąż czekam na 100 zł. z cashbackrabat i 30zł doładowanie z GFK.

Wejść na blogu przybywa i znowu zastanawiam się gdzie jeszcze bym mogła go promować? Żeby jeszcze zwiększyć ruch.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - Mr Joker - 18-07-2018 19:00

Na Facebook, jeśli tego nie robisz Smile
Jeśli mogę spytać, ile zarabiasz na ankietach w przeliczeniu pln/1h? :v


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 18-07-2018 19:52

(18-07-2018 19:00)Mr Joker napisał(a):  Na Facebook, jeśli tego nie robisz Smile
Jeśli mogę spytać, ile zarabiasz na ankietach w przeliczeniu pln/1h? :v

Na FB już jestem, ale ostatnio więcej mam wejść z wyszukiwarki co jakoś bardziej mnie cieszySmile

W przeliczeniu to zależy od ankiety, bo niektóre są krótkie i dobrze płatne, a są takie, że ponad 30 minut i zarobek kiepski. Przykład z rana 30 minut/ 0,98$=3,50zł. oraz ankieta 20minut/ 0,39$ = około 1,60zł. Takie są rozbieżności w stawkach. Szczerze mówiąc na godziny nigdy nie przeliczałamSmile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 23-07-2018 13:45

Dziś na moim koncie pojawiła się nagroda z cashbackrabatHuh Czekałam tylko tydzień, już w piatek na ich stronie miałam zatwierdzoną wypłatę, ale dziś przyszły pieniądzeSmile Zbierałam dość długo ale najważniejsze, że wypłacalni i że sprawna wypłataSmile

[Obrazek: cashback.png]


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 29-07-2018 10:59

Krótkie podsumowanie z ostatniego tygodnia. Dostałam kolejne doładowanie z Demando 10 zł. To już 7 doładowanie z tego panelu i już połowe punktów mam na kolejneSmile Wczoraj zleciłam wypłatę z keep rewarding 5$ i ta strona coraz bardziej mi się podobaSmile Z klubu zdrowia zleciłam 25 zł. na paypalSmile W ostatnim czasie trochę leń mnie dopadł i nie chciało mi się robić wielu ankiet i niektóre odpuszczałam, ale trochę od komputera też muszę odpocząć.

Poza tym zaczęłam promować blog na FB ale nie w grupach o zarabianiu (jakoś denerwują mnie niektóre treści tam zamieszczane). Bardziej skupiam się na innych grupach i widzę, że obrałam odpowiednią drogę promocjiSmile

Lipiec okazuje się dość udanym miesiącem. W najbliższych dniach będę mniej aktywna w internecie, w tym tygodniu mam dwa dni wolnego. W sierpniu planuje również małe wakacje, krótki wyjazd. Ale to za parę dni. Jak widać ciągle się coś dzieje.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 02-08-2018 17:33

Podsumowanie lipca już na moim blogu http://cozrobicbydorobic.blogspot.com/2018/08/lipiec-wykaz-nagrod.html

Dziś dokładnie mija rok jak założyłam ten blog, ciesze się, że wytrwałamSmile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 06-08-2018 20:21

Ostatnio znowu dużo się dzieje. Blog cieszy się dość sporą popularnością. Promowanie bloga w innych grupach na FB nadal daje fajne rezultatySmile Nawet przez chwilę pomyślałam o reklamach Adsense, ale zrezygnowałam bo pewnie bym musiała założyć działalność gospodarczą, a póki co myślę, że nie dam rady opłacić wszystkich składek.

Dziś dostałam nagrodę z klubu zdrowia 25zł. nadal czekam na 5$ z Keeprewarding, zleciłam również wypłatę w Clixsense 14,5$

Dziś sporo nadrabiałam ankiet, ogólnie dużo było dostęnych nowych ankiet. Mnie to cieszy bo to zawsze większe wynagrodzenia.