Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odnalezienie BTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Odnalezienie BTC (/Temat-Odnalezienie-BTC-154540)



Odnalezienie BTC - Miluus - 07-02-2018 11:44

Mam takie pytanie. Przypomniało mi się dzisiaj że... w 2016 miałem troche uzbieranych BTC na portfelu. Po wielu trudach udało mi się uzyskać dostęp do portfela i wtedy też przypomniałem sobie że wysłałem gdzieś BTC by je sprzedać. Jak się okazało dzisiaj ta ilość jest znacznie więcej warta i mam pytanie czy po adresie w historii transakcji mogę odnaleźć stronę na którą wysłałem moje BTC? Zgaduje że szanse 0 bo było to 2 lata temu ale wole się upewnić.


RE: Odnalezienie BTC - PremAccHack - 07-02-2018 12:08

Nie ma takiej szansy, adresy są generowane losowo, a poza tym jak sprzedałeś BTC to jak je chcesz odzyskać?


Odnalezienie BTC - Miluus - 07-02-2018 13:20

Nie sprzedałem tylko wysłałem i okazało się że brakuje mi do minimum i zapomniałem o tym,b czyli stracone. To do zamknięcia.


RE: Odnalezienie BTC - BackAgain3k - 02-03-2018 14:37

raczej przepadło