Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Youtube - zarobek poza AdSense - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Youtube - zarobek poza AdSense (/Temat-Youtube-zarobek-poza-AdSense-154656)



Youtube - zarobek poza AdSense - deret5 - 12-02-2018 03:24

Witam!
Posiadam kanał na yt (8k subów, ponad 3 mln wyswietlen w sumie) i zarobiłem na nim ok.1300 zł.Oczywiście jestem zadowolony,lecz chciałbym się spytać jakie macie pomysły by ten zarobek zwiekszyć.Wiekszość mojej widowni jest w młodym wieku więc myslałem o reflinkach z jakimiś grami,sam jestem niepelnoletni a rodzice są strasznie przeciwni temu kanałowi, więć nie mogę liczyć na żadną współprace z większa firmą (razem z umową itd.)


RE: Youtube - zarobek poza AdSense - plrafcik - 12-02-2018 08:52

Na pewno dobrym pomysłem będą linki odsylajace typu adfly do innym filmów, kanałów itd. Możesz też wykorzystać platformy sprzedażowe do gier typu kinguin lub G2A gdzie masz prowizje za każdą grę kupiona z twojego reflinku. Możesz spróbować założyć swoją strone. W zależności czego tyczy się kanał to taką tematykę zrób dla swojego bloga/strony. Dodaj poradniki, Newsy itd a później dodaj reklamy na stronie i też idzie na tym troszke zarobic. Jeśli dotyczy to gier i jeśli masz warunki to spróbuj streamowac. Dodaj dotacje na streamlabs i zawsze to grosze ktos wpłaci. Pomysłów jest wiele. Gdy ilość fanów rośnie stworz sklep na cupsell. Również prowizja da Ci zarobic. Troszkę ruszyć głową i na pewno coś wymyślisz.
Pozdrawiam!

Ps. Pisane z telefonu, takze przepraszam za błędyWink


RE: Youtube - zarobek poza AdSense - Hoolig4n - 13-02-2018 02:16

A może reklamy tych całych ruletek skinów do CS-a? Jeśli ktoś nie wie o czym mówię to odpalcie sobie jakiegokolwiek "shota" na YouTube Smile Nie wiem na jakiej zasadzie to działa od razu mówię, ale tematyka raczej pasuje do wieku grupy odbiorców Smile


RE: Youtube - zarobek poza AdSense - aaga - 30-01-2019 15:53

Promowanie na facebooku?


Youtube - zarobek poza AdSense - Snaggy - 30-01-2019 16:12

Jaka jest dokladnie tematyka kanalu?

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk