Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomysł dotyczący modyfikacji zakładek "Pokaż dzisiejsze posty" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Pomysł dotyczący modyfikacji zakładek "Pokaż dzisiejsze posty" (/Temat-Pomysl-dotyczacy-modyfikacji-zakladek-Pokaz-dzisiejsze-posty-155052)

Strony: 1 2


Pomysł dotyczący modyfikacji zakładek "Pokaż dzisiejsze posty" - mcmaks - 02-03-2018 15:49

Była by możliwość jakoś ukryć powiadomienia że post został przeniesiony do kosza ?, "Pokaż dzisiejsze posty" przeglądam codziennie a jak widzę ze ponad 12 stron to post o tym że jest przeniesiony do kosza jest trochę uciążliwe do szukania postów które na prawdę przynoszą coś wartościowego


RE: Pomysł dotyczący modyfikacji zakładek "Pokaż dzisiejsze posty" - Fricooo - 02-03-2018 16:00

No w sumie przydałoby się


RE: Pomysł dotyczący modyfikacji zakładek "Pokaż dzisiejsze posty" - aron-baron - 02-03-2018 16:40

Też jestem na tak


RE: Pomysł dotyczący modyfikacji zakładek "Pokaż dzisiejsze posty" - Captain - 02-03-2018 16:53

Przecież wystarczyłoby aby moderatorzy nie podbijali tematów przenoszonych do kosza pisząc w nich tylko zwyczajnie je zamykali i przenosili do kosza bez postowania.


Byłem na wielu forach internetowych i na żadnym innym nie widziałem takiej patologii aby moderatorzy nabijali sobie setki postów zamykając tematy i wklejając w nich bezsensowny tekst, że zamykają temat.

Od mojej poprzedniej wizyty która była wczoraj po 11 rano przybyło aż 23 strony nowych postów, gdzie posty z niezamykanych własnie tematów to jakieś 2-3 strony z tego...


RE: Pomysł dotyczący modyfikacji zakładek "Pokaż dzisiejsze posty" - Lexiw - 02-03-2018 17:22

^ Popieram w 100%. Też mnie denerwuje podbijanie postów np. w Tapatalku.


RE: Pomysł dotyczący modyfikacji zakładek "Pokaż dzisiejsze posty" - Captain - 02-03-2018 17:36

Artinesse ponad 800 postów sobie dzisiaj nabiła podbijając zamykane tematy... i zaspamowała nowe posty kilkunastoma stronami tychże...
Żenada co tu się wyrabia.


Pomysł dotyczący modyfikacji zakładek "Pokaż dzisiejsze posty" - mcmaks - 02-03-2018 20:03

Ja osobiście nie widzę sensu przenosić postów do archiwum, co to daje.

Nie mam pojęcia dlaczego Artinesse tak zabrała sie za usuwanie postów. Nie przypominam sobie żeby kiedyś był z tym taki problem

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Pomysł dotyczący modyfikacji zakładek "Pokaż dzisiejsze posty" - radek0389 - 02-03-2018 21:42

W sumie, gdyby nie notka, że "temat zostaje przeniesiony ble ble ble...", to pewnie nikt by się nie domyślił, że jest zamkniętyTongue. Zwykły nabijacz licznika postów.


RE: Pomysł dotyczący modyfikacji zakładek "Pokaż dzisiejsze posty" - rachman - 02-03-2018 21:50

Wystarczy klikać " Pokaż nieprzeczytane posty" tam jest wyłączony kosz i archiwum. Jest nawet temat o tym. Niech skończą robotę z jednym co ciśnienie robicie takie Wink


RE: Pomysł dotyczący modyfikacji zakładek "Pokaż dzisiejsze posty" - Pawlak093 - 03-03-2018 04:04

wiekszosc tematow ktore wyladowaly w koszu sa bardzo stare z 2013-2015r Jerk po co je ruszac? ;D

Jest duzo uzytkownikow ktorzy przegladaja stare tematy w wybranym dziale, bo moga byc kopalnia wiedzy a przenoszac je i wrzucajac wszystkie do jednego dzialu... to jest tak jak bys chcial napic sie alkoholu, mial do wyboru killa z trunkow z osobna albo kociolek daniela magiciala Jerk