Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od 0 do 100-200-300$ dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Od 0 do 100-200-300$ dziennie (/Temat-Od-0-do-100-200-300-dziennie-156369)

Strony: 1 2 3 4


RE: Od 0 do 100-200-300$ dziennie - MyWay - 03-12-2018 14:36

Listopad dobrym miesiącem ?

Tak jak tytuł wpisu, w końcu jeden z ostatnich celi osiągnięty ! A mowa tu o przekroczeniu sumy 10 tysięcy za ostatni miesiąc !
W końcu trzeba się rozpisać głównie skupiałem się na 2 tematach FutureAdPro i Money2Money, i dzięki nim wygenerowałem właśnie taką sumę !

Zapewne padną pytania jak to robiłem ?
Głównie skupiałem się na budowaniu marki na Facebooku i Instagramie, nie na zasadzie spamu zdj tylko relacje story itd.. Ale w przypadku Money2Money warto skupiać się na budowaniu fanpage, co też uczyniłem i jak widać przyniosło mi to dość dobre efekty, a myślę że to dopiero początek !

Jakie plany na najbliższy czas, chcę w końcu siąść do strony stworzyć własny system biznesu dla mnie jak i moich podopiecznych, strona oczywiście wychodząca na rynki zagraniczne bo co jak co w Polsce łatwo budować biznes , łatwo wygenerować duże pieniądze ale ciężej ten efekt utrzymać !
Po za tym społeczność, a mowa głównie tu o szukaniu zawsze haczyka czy dziury tam gdzie jej nie ma, no delikatnie demotywuje a zarazem podcina skrzydła do dalszego działania !

Cele mam dość duże ale wszystko będzie tu opisywane ! Po za tym jestem mega zadowolony bo przez ostatni miesiąc do mojego biznesu dołączyło 32 osoby aktywne z kapitałem Big Grin
Więc jest dobrze ! Bo coś się dzieje a o to w tym chodzi Big Grin

Pora rozruszać kolejny biznes FN mowa o BannersApp, myślę że niebawem wrzucę tu kolejne wyniki z tego biznesu !

A na końcu wrzucam takie podsumowanie wypłat w miesiącu listopad ! Mowa tu dokładnie o kwocie 1734$ z programu FutureAdPro daje to sumę 6 537 + 4 767 = 11 304, podaje tu kwotę 10tys ponieważ ponad 1tys zł wrzuciłem można powiedzieć w koszta reklamy oraz wyświetleń !


[Obrazek: Capture1.jpg]



[Obrazek: Capture.jpg]

Pozdrawiam i życzę zajebistego dnia !
A już niebawem trzeba rozglądać się za nową furką Big Grin I takie rzeczy cieszą najbardziej..[/size]


RE: Od 0 do 100-200-300$ dziennie - EfectiveWork - 03-12-2018 21:34

Tak jak już pisałem, jest progres i motywacja. Oby tak dalej !