Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! (/Temat-Zarabiaj-druga-wyplate-grajac-w-gre-158168)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - Grotis - 08-09-2018 14:32

Witam,

przedstawiam Wam fajna gierke typu Market Glory / GoldSmugglers / Anno1777 !

My Profit Land !

Na samym początku zaznaczam ze nie jest to gra dla osób które nie sa systematyczne i nastawione na szybki zysk.
Gra jest raczej jak lokata z pozniejszym profitem lecz najwazniejsza jest systematycznosc.

Gra nie wymaga duzego wkladu czasu a do tego fajna opcja jest ze mozna mobilnie wejsc i " odklepac tzw swoje " Smile

Gra polega na walce / handlu / pracy i produkcji.

Kilka porad / informacji.

Mój reflink: https://myprofitland.com/game/Grotis
Czysty link: https://myprofitland.com

1. Wybieramy państwo w którym chcemy grać (Nie polecam polski bo jest słabo rozwinięta). Np. ja jestem w Irlandii

2. Po rejestracji przechodzimy do pracy (Activities -> Work)

Pracować możemy 2 razy dziennie co 4 godziny oraz po 2 zmianach gdy mamy powyżej 55% energii możemy kolejny raz pracować.

3. W zakładce "My Companies" klikamy "Start a New Company" i wybieramy jedną z dwóch darmowych firm, którę na początku pozwolą nam zarobić troszkę więcej złota na rozwój.

[Obrazek: Screenshot_30_08_2018_22_01_21.png]

Jak sprzedać prąd/wode?

Wchodzimy w w "My companies" tam mamy naszą firmę klikamy "Management".
Przechodzimy do "Solar/Water Farm", klikamy "Store Production in Inventory".
Teraz w "Inventory" mamy energie albo wodę, która się nam wyprodukowała, mamy tam również "Orders Market" i gdy mamy przynajmniej jedną jednostkę to możemy sprzedać wode/energie. Cena to około 0.13Golda za sztukę.

4. Staramy się pracować za jak najwyższą stawkę za godzinę.

[Obrazek: Screenshot_23_09_2018_18_22_53.png]

5. Musimy potwierdzić swój numer telefonu aby po 3 dniach pracy otrzymać duży bonus od państwa (w Irlandii jest to 1400IEP)

6. Staramy się codziennie pracować oraz nie wielką ilość zarobionych pieniędzy wydawać na wynajem domu, kupno jedzenia oraz wina, co zwiększy naszą energię i dzięki temu będziemy zarabiać więcej.

7. Zarobione pieniądze możemy inwestować lub wymieniać na złoto lub euro.

~85IEP za 1 złoto
~40 złota za 1 euro

Zarobione złoto i euro możemy wydawać na zakup swoich firm.
Bardzo przyspiesza rozwój robienie płatnych zleceń oraz ankiet za które dostajemy euro.

Można do mnie napisać w grze to postaram się odpowiedzieć na wasze pytania i pomóc!

Wypłaty od 20 euro na Skrill/Paypal

Mój reflink: https://myprofitland.com/game/Grotis
Czysty link: https://myprofitland.com



Każdy z moich referali, co nie jest w Irlandii, ma zamiar grać i chce się przenieść niech napisze do mnie w grze.




Najczęściej zadawane pytania:

Jak sprzedać energie/wode?

Wchodzimy w w "My companies" tam mamy naszą firmę klikamy "Management".
Przechodzimy do "Solar/Water Farm", klikamy "Store Production in Inventory".
Teraz w "Inventory" mamy energie albo wodę, która się nam wyprodukowała, mamy tam również "Orders Market" i gdy mamy przynajmniej jedną jednostkę to możemy sprzedać wode/energie. Cena to około 0.13Golda za sztukę.


Jak zwiększyć energię?

Najlepszym sposobem na start jest wynajmowanie domu (np. Mansion, daje 35% energii w ciągu 24h).
Drugim najlepszym sposobem jest kupno wina (daje 25% energii, można użyć raz dziennie) Mięsa (Daje 12% energii, jest automatycznie używane co 6h) Piwa (daje 8% energii, można używać co 6h) Gazet (można kupic 10 dziennie, daje od 2 do 3% energii)

Co się dzieję z naszym numerem telefonu?

Jest on wykorzystywany tylko do weryfikacji konta, aby nie zakładać multikont i w żaden sposób go nie wykorzystują.

Gdzie znaleźć płatne oferty?

w "Home" znajdziemy coś takiego:

[Obrazek: Screenshot_23_09_2018_18_29_54.png]

Co daje walka?

Aby walczyć musimy mieć dużo pieniędzy na początek. Trzeba zakupić 6 broni do ataku i 6 broni do obrony (~9gold za sztukę), wbić swój poziom energii na 100% i atakować tylko na 100% energii (największe obrażenia) i pić kawę co 5minut, dlatego nie polecam nie doświadczonym graczom pchać się do walki.

Daję nam złoto i medale, które możemy wymieniać na potrzebne materiały.

Co dają organizacje?

Organizacja w zależności od typu daje 5% więcej produktywności (więcej zarabiamy) i różne zniżki na jedzenie/wino itd. Lub od 10-50% więcej obrażeń w wojnach

Jak się przenieść do innego państwa?

Aby się przenieść musimy posiadać Governmental Form, aby go kupić wchodzimy w Local/Global Market

[Obrazek: Screenshot_23_09_2018_18_23_28.png]

I na stronie wybranego przez nas państwa obiegać się o obywatelstwo, czyli kliknąć "Ask for Citizenship"

Wynająłem dom i nie dostaje energii, dlaczego?

Aby dostawać energię z wynajętego domu, należy w "My real estate" kliknąć "move in"

Bonus otrzymywany co 3 dni, zależy od produktywności, która jest wyliczana wzorem:

PROD=(E*0.45)+(ES*0.30)+(SKILL*0.25)+CountryProdBonus+OrganizationProdBonus, where E=Energy, ES=economic score and SKILL=your relevant skill level


RE: Nawet do 100 euro miesięcznie za granie w grę! - fusek - 08-09-2018 15:01

Polecam zmianę tytułu na - zarobek drugą wypłatę grając w gręWink


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - Captain - 08-09-2018 20:19

Można tam zarabiać bez w ogóle żadnej inwestycji?


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - Grotis - 09-09-2018 13:23

(08-09-2018 20:19)Captain napisał(a):  Można tam zarabiać bez w ogóle żadnej inwestycji?
Oczywiście, że można ale zajmuje to o wiele więcej czasu. Są tam również płatne oferty i za pogranie 2h na telefonie można zarobić 3 euro, które pozwoli na dość duży rozwój konta a co za tym idzie większe zarobki.


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - xdax1 - 09-09-2018 13:41

Szkoda, że GoldSmugglers olali i biorą się za coś innego. Jaka pewność, że u tu nie będzie tak samo :/


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - Grotis - 09-09-2018 13:51

(09-09-2018 13:41)xdax1 napisał(a):  Szkoda, że GoldSmugglers olali i biorą się za coś innego. Jaka pewność, że u tu nie będzie tak samo :/
Administracja bardzo się stara, biorą sugestie graczy do siebie i robią wszystko, aby się grało jak najlepiej, często wprowadzają aktualizacje, a graczy z dnia na dzień przybywa. Myślę, że postoi bardzo długo!


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - mololel - 09-09-2018 13:53

Skąd brać energię jak w markecie nic nie ma?


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - Grotis - 09-09-2018 13:59

(09-09-2018 13:53)mololel napisał(a):  Skąd brać energię jak w markecie nic nie ma?
Wypożyczać dom, kupować mięso, wino, kawe, mleko, piwo z marketu. Gazety również dają 2-3% energii


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - ScroX - 09-09-2018 16:30

Wy też macie problem z weryfikacją konta? Próbuje wykonać połączenie weryfikacyjne i ciągle " nie ma takiego numeru " lub jest pusty sygnał a konto dalej nieaktywne


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - Krakersik - 09-09-2018 16:37

Ja jestem patriotą i i tak wybrałem Polskę Jerk

Weryfikacja od razu wyszła, mogę zakładać firmę Wink