Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. (/Temat-heistcity-net-czyli-zarabiaj-grajac-w-gre-158503)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - AssenCreated - 18-12-2018 22:44

[Obrazek: REWELACJA.png]
Strona wciaż się ulepsza, w bardzo ciekawym kierunku. Mi się podoba Smile Coraz więcej sposobów na zarobek.


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - korlim - 19-12-2018 12:11

ogólnie teraz lepiej stoi finansowo nie wiem czy zauważyliście


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - AssenCreated - 23-12-2018 13:12

Alert ! Przed 25-12-2018 warto zakupić tzw " share-market " Ich cena się zwiększy po 25, ja kupuje z 150 około takich sharów


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - Tekri - 24-12-2018 23:37

Kupiłem ostatnio ekwipunek do Scavenging i wykorzystałem go maksymalnie jak tylko można. Udało mi się go odpalić 12 razy. A oto mój drop:
1 magnesium
6 aluminium
13 metal
7 lootbox

Zużyłem:
1 mleko
2 newspapers
około 45 coffe ;-)

Koszt takiej zabawy to ponad 31k HCC. Myślę, że jest to opłacalne. Jak uda mi się wszystko sprzedać to dam wam znać ile zarobiłem. Zastanawiam się czy sprzedać Lootboxy czy kupić do nich klucze i otworzyć. ;-)


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - AssenCreated - 01-01-2019 21:45

@Tekri magnesium jest bardzo cenne, aktualne według moich danych, cena minimalna to 50k HCC ( gratuluje bardzo dobrego dropu ).


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - Giacamix2 - 02-01-2019 15:19

Ktoś już jest powyżej 500XP? Trzeba mieć min. 20% energii żeby pracować. Co kupować najlepiej żeby utrzymać tą energie? różne są możliwości ale czy ktoś zna opcję najtańszą.


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - xdax1 - 02-01-2019 17:04

(24-12-2018 23:37)Tekri napisał(a):  Kupiłem ostatnio ekwipunek do Scavenging i wykorzystałem go maksymalnie jak tylko można. Udało mi się go odpalić 12 razy. A oto mój drop:
1 magnesium
6 aluminium
13 metal
7 lootbox

Zużyłem:
1 mleko
2 newspapers
około 45 coffe ;-)

Koszt takiej zabawy to ponad 31k HCC. Myślę, że jest to opłacalne. Jak uda mi się wszystko sprzedać to dam wam znać ile zarobiłem. Zastanawiam się czy sprzedać Lootboxy czy kupić do nich klucze i otworzyć. ;-)

@[Tekri]
Hm, ciekawe. Chociaż po jednym takim wypadzie nie ma co wniosków robić.


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - Pastek3 - 02-01-2019 18:28

Zarejestrowałem się z reflinka. Nastawiłem prace na 4h i nie mam pojęcia co dalej robić Sad


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - AssenCreated - 02-01-2019 18:52

@Pastek3 w kółko to samo, pracuj po 3 razy dziennie, postępuj z instrukcją, jak jesteś zainteresowany inwestycją to daj mi znać na pw, w tym przypadku wachlarz możliwości jest parokrotnie większy i efektywniejszy.
@Giacamix2 ciężko powiedzieć, ale najtańsza opcja to chyba wynajęcie tzw " Mansion ". Ja oferuje wynajem za 900 HCC za dzień. W skrócie najtaniej to chyba mleko i gazety, ewentualnie willa i 2 kawy .. ale tego tez niemoge 100 % zagwarantowac


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - Pastek3 - 02-01-2019 19:56

Napisałem prywatną wiadomość.