Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. (/Temat-heistcity-net-czyli-zarabiaj-grajac-w-gre-158503)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - GeT_SHoW - 02-01-2019 20:25

I ktoś sie moze podzielic efektami? Wypłatami?


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - AssenCreated - 02-01-2019 23:08

@GeT_SHoW gra wypłaca poprzez system " resellerów ", więc mogę osobiście zagwarantować, że wypłaca, gdyż znam niektóre osoby, które także pełnią tą funkcję w innych grach.


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - aweziks - 04-01-2019 23:43

Zarejestrowany przez reflinka, poproszę o porady :')


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - korlim - 07-01-2019 21:49

@Tekri i jak tam wyszedłeś tego? posprzedawałeś już ? jak zysk?

I pytanie do reszty rozmawiał ktoś z adminem albo oglądał live stream z nim ? bo miał mówić o przyszłości gry ?


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - Tekri - 08-01-2019 09:31

(07-01-2019 21:49)korlim napisał(a):  @Tekri i jak tam wyszedłeś tego? posprzedawałeś już ? jak zysk?

I pytanie do reszty rozmawiał ktoś z adminem albo oglądał live stream z nim ? bo miał mówić o przyszłości gry ?

Ciężko to sprzedać, bo ludzie jak narazie nie chcą kupować Tongue Chyba im to nie potrzebne Tongue A wystawienie magnesium na black market na 2 dni z ceną "kup teraz" ustawioną na 50k kosztuje 1k HCC.


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - AssenCreated - 08-01-2019 13:41

@Tekri możesz zrobić mały depozyt, sprzedać magnesium po niższej cenie nawet i tak bedziesz na + + szybciej uzbierasz na wyplate jak troche popracujesz, Ja osobiście preferuję inwesytycje w nieruchomości.


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - korlim - 08-01-2019 19:07

nie wystawiaj teraz bo jak wróci heist czy będzie inne wykorzystanie to podskoczy cena i będą chętni na pewno tylko nie wiem kiedy bo nie śledziłem zmian Sad


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - Tekri - 09-01-2019 13:41

K***a Wystawiłem magnesium na Black Market, 1 aluminium i 2 metale.
2 metale sprzedałem a magnesium i aluminium mi zniknęło!!! Nie mam tego w inventory ani w Black Market. ZŁODZIEJE!


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - korlim - 09-01-2019 14:24

napisz do admina bez problemu powinien pomóc potem oskarżaj Wink


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - xdax1 - 15-01-2019 16:32

Ma ktoś jakąś firmę? Jak wygląda zysk?