Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. (/Temat-heistcity-net-czyli-zarabiaj-grajac-w-gre-158503)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - AssenCreated - 15-01-2019 18:20

xdax1, korlim posiada firme. Raczej ci odpowie na wszystkie pytania. Ja także daje info ale wylacznie dla poleconych depozytorów. W skrócie firma jest opłacalna i warta swojej ceny .. zresztą zależy jaka ...


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - xdax1 - 15-01-2019 18:22

Czyli nie wystarczy założyć jakąkolwiek? Hmm, najwyżej coś co jest ważne w grze.
A depozytu robić nie będę, bo uzbieram tyle z konta. Już mam 18€ (chyba można?).

Jeśli i tak Ci coś zaliczy z tego to pisz pw co opłacalne, z tego co pamiętam byłem pewnie z refa jak wszędzie.


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - korlim - 15-01-2019 19:11

(15-01-2019 18:22)xdax1 napisał(a):  Czyli nie wystarczy założyć jakąkolwiek? Hmm, najwyżej coś co jest ważne w grze.
A depozytu robić nie będę, bo uzbieram tyle z konta. Już mam 18€ (chyba można?).

Jeśli i tak Ci coś zaliczy z tego to pisz pw co opłacalne, z tego co pamiętam byłem pewnie z refa jak wszędzie.

Podasz nick w grze i gra jest tak skonstruowana, że bez problemu wyrobisz tylko musisz znaleźć rynek zbytu jak chcesz porozmawiać to pisz pomogę Smile


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - Tekri - 15-01-2019 21:39

U was także nie ma miejsc pracy czy tylko u mnie Tongue


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - AssenCreated - 15-01-2019 22:24

@Tekri, brak miejsc pracy ...


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - korlim - 15-01-2019 22:28

jak sprzedam towar to dojdą 4 ale to jutro dopiero


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - Giacamix2 - 22-01-2019 15:08

Przyjąłem prace na 7dni a po 2godzinach już jej nie miałem 3raz już tak o co chodzi?
Aktualnie nie ma żadnej pracy a już jestem powyżej 500XP bonus 10k tylko z pracy teraz nie zarobi.


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - korlim - 22-01-2019 15:14

ktoś cię wyrzucił albo skończyła mu się licencja. Póki nie wejdzie nowy interfejs czyli koło 2 dni nie będzie miejsc pracy, dlaczego?
Gdyż, ma wrócić heist w którym jest duża kasa do zgarnięcia co pobudzi rynek. Więcej inwestycji i podbijanie energi to i ruszy sprzedaż towaru.
Narazie sam nie mam już licencji i wszystko stoi


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - AssenCreated - 22-01-2019 16:21

@Giacamix2 aktualnie gra jest w tzw " spadkowym stanie ". Najbliższa aktualizacja, jednak zapewni pobudzenie całej gospodarki. Jak potrzebujesz pracy to napisz na discordzie, ja tam znalazłem ofertę pracy.


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - AssenCreated - 02-02-2019 14:17

Nowa grafika na stronie! Heistcity powraca w nowej odsłonie. Przewiduje wzrost wartości share-market. Zalecam do zakupu, gdyż można na tym dużo zyskać. Aktualnie za 100 share otrzymamy dokładnie 1 euro ( Za każdym razem jak partner fund osiągnie kwote 3000 euro ). Inwestycja jest to długo-trwała ale napewno opłacalna, gdyż widać, iż gra się rozwija.