Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. (/Temat-heistcity-net-czyli-zarabiaj-grajac-w-gre-158503)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - korlim - 14-11-2018 21:48

Proszę bardzo
[Obrazek: 11.jpg]

Work Bonus is calculated: (Work Bonus x Productivity ÷ 800).
Productivity is calculated using the formula: {[(Energy x 3) + Intellect + WXP] / 3} + university domain
rank x 50 productivity


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - Tekri - 15-11-2018 10:01

Super. Dzięki!
Na chwilę obecną chodzi się tylko do pracy a czy są jakieś inne możliwości zarobienia HCC? Może ktoś opowie coś więcej o tej grze. ;-)


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - korlim - 15-11-2018 11:15

gra jest w fazie alfa jak się nie mylę dopiero więc zmiany są praktycznie co tydzień i to nie kosmetyczne a zmiany modułów gry czy też dodanie czegoś nowego. Zarabiać można na wiele sposobów i to nie mało zależy w jaki sposób chcę się zarabiać ile czasu poświęcić i oczywiście ie masz funduszy jak inwestycja czy na koncie bo też pożyczka daje pewne możliwości ale z tym lepiej poczekać bo działa ona trochę inaczej niż w innych grach.
Tekri jeśli mogę wiedzieć kto jest twoim masterem ?


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - AssenCreated - 15-11-2018 13:45

@Tekri pofany przezemnie sposób jest najbardziej skuteczny jeżeli chodzi o darmowe zarabianie. Wkrótce zamierzam stworzyć organizacje tylko dla moich poleconych, w których będą wymagania ale też dobre pieniądze do zarobienia. Moim poleconym zainteresowanym inwestycją oferuje dobre zainwestowanie, na wiele sposobów. Informacje ujawniam po dokonaniu depozytu + oferuje liczne bonusy ale to już na pw.

(15-11-2018 13:45)AssenCreated napisał(a):  @Tekri podany przezemnie sposób jest najbardziej skuteczny jeżeli chodzi o darmowe zarabianie. Wkrótce zamierzam stworzyć organizacje tylko dla moich poleconych, w których będą wymagania ale też dobre pieniądze do zarobienia. Moim poleconym zainteresowanym inwestycją oferuje dobre zainwestowanie, na wiele sposobów. Informacje ujawniam po dokonaniu depozytu + oferuje liczne bonusy ale to już na pw.



RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - korlim - 15-11-2018 17:04

AssenCreated jaki masz nick w grze ?


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - Tekri - 15-11-2018 22:23

(15-11-2018 11:15)korlim napisał(a):  gra jest w fazie alfa jak się nie mylę dopiero więc zmiany są praktycznie co tydzień i to nie kosmetyczne a zmiany modułów gry czy też dodanie czegoś nowego. Zarabiać można na wiele sposobów i to nie mało zależy w jaki sposób chcę się zarabiać ile czasu poświęcić i oczywiście ie masz funduszy jak inwestycja czy na koncie bo też pożyczka daje pewne możliwości ale z tym lepiej poczekać bo działa ona trochę inaczej niż w innych grach.
Tekri jeśli mogę wiedzieć kto jest twoim masterem ?

Czyli narazie trzeba trzymać rękę na pulsie i śledzić zmiany ;-)

Zarejestrowałem się z reflinka AssenCreateda, więc to on jest moim masterem i jak się nie mylę to w grze ma on nick: hjyyy7777

Ta gra chyba jest w klimatach gangsterskich, tak bynajmniej mi się wydaje :-)

W zakładce "Activities" mamy coś takiego jak "Scavenging" - nie jestem zbyt dobry z angielskiego a tłumacz Google mówi, że to znaczy "czyszczenie ulicy", "oczyszczanie" podczas którego według ostatniej aktualizacji możemy zdobyć różne rzeczy. ;-)


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - AssenCreated - 15-11-2018 23:11

@korlim mój nick w grze to hjyyy7777, @Tekri ta praca wymaga chyba powyżej 50 % energii, jednakże bez zakupu specjalnego sprzętu niejest opłacalna, zresztą ... zależy także od szczęścia.


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - korlim - 15-11-2018 23:48

po nowych zmianach 30 i potniały rzeczy ale nie leci już kasa a tyko metal albo części do broni jak się nie mylę ktore można sprzedawać na black market

tak samo jak ktoś ma powyżej 500 czy 1000 Work EXP to zmniejszona została minimalna energia wszystko chyba jest w zakładce,, news ``


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - Tekri - 16-11-2018 15:20

A wiecie może ile poszczególne itemy przywracają energii?


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - korlim - 16-11-2018 21:34

(16-11-2018 15:20)Tekri napisał(a):  A wiecie może ile poszczególne itemy przywracają energii?

Kliknij documentation po prawej stronie masz i tam wszystko znajdziesz