Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. (/Temat-heistcity-net-czyli-zarabiaj-grajac-w-gre-158503)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - Tekri - 17-11-2018 01:09

Dzięki korlim!
Już sobie sporo poczytałem w zakładce "documentation" i dowiedziałem się bardzo dużo interesujących rzeczy, np tego, że co godzinę ubywa nam energii o 4% od aktualnego stanu.

Ogólnie to nie mogę rozgryźć fabularnie tej gry. Niby klimaty gangsterskie, pistolety, ak-47, napady itp. a żeby odpalić "Scavenging" trzeba kupić i założy kosmiczny kombinezon, magnetyczne buty, butle z tlenem itd. hehe Rolleyes


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - Tekri - 18-11-2018 12:20

Wiecie może w jaki sposób można łowić ryby i gotować?


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - korlim - 18-11-2018 13:26

nie wprowadzono chyba jeszcze tych modułów i a być dodane możliwość toczenia walk czy wojen coś w tym stylu bo już powrastają fabryki do tych modułów ale nie wiadomo kiedy ma to być dodane


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - Tekri - 18-11-2018 15:05

No to trochę lipa. Bo mleko drożeje i jest go w markecie co raz mniej a energii brak...


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - Tekri - 18-11-2018 19:40

Czy wynajmując pokój w hotelu na jedną dobę otrzymam tylko 10% mojej energii??


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - korlim - 18-11-2018 20:10

tak ale ta opcja się bardziej przydaje znazcy ogólni wynajem do scavengingu lub Global Heist lub do pracy powyżej 500Wexp raczej głównie praa albo podbicie poziomu


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - Tekri - 20-11-2018 09:11

To trochę lipa. Jak za 250HCC dostaje tylko 10% do energii.

Mamy kolejną aktualizację!
Co o niej myślicie? Wg. mnie spoko, może w Black Market będzie można kupić coś taniej Big Grin i widać, że gra rozwija się również pod kątem graficznym Smile
No i fajnie, że w ciągu tygodnia chcą dodać możliwość łowienia, gotowania i tworzenia przedmiotów Smile


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - AssenCreated - 21-11-2018 16:56

[Obrazek: hxa.png]
Aktualizuje temat wrzucając taki fajny screen. Warto wspomnieć, że itemy do " Scavenging " mają cooldown 24h po zakupie.
( EDIT - cooldown czyli czas użycia albo jakiś błąd ... bo moje przedmioty posiadane zniknęły ;/ )


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - Tekri - 22-11-2018 10:44

Potwierdzam mają swój cooldown. Poniżej info z zakładki "Documentation"
[Obrazek: Bez-tytu-u.png]


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - Xentis - 27-11-2018 18:21

Jak zarobić na Scavenging skoro cooldown to 24h i jak wydasz na cały sprzęt to jakoś nie bardzo się zwraca?