Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. (/Temat-heistcity-net-czyli-zarabiaj-grajac-w-gre-158503)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - AssenCreated - 03-12-2018 21:03

Odnośnie wpłat : [Obrazek: np.png]

Na razie tyle inwestuje, jak coś wypłace to kupuje organizacje " heist ". Poleceni będą mogli dołączyć, jedynie będzie wymagane wyposażenie, tak to za darmo. Niepoleceni będą musieli zapłacić.


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - Mati684 - 04-12-2018 11:14

otworzylem tego lootboxa i najpierw wypadlo mi 3wxp lol potem 5 burgerow a z trzeciej skrzynki wypadlo mi Cooking Tool II BP

patrze ze na black markecie ktos to wystawil za 55 tys / 61 tys hcc wiec bardzo duzy profit mam Big Grin

3 skrzynki to 15 tys i klucze 15tys wiec wydalem 30 tys hcc a mam item za min 50 tys hcc Big Grin

ktos wie do czego jest ten Cooking Tool II BP ??


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - korlim - 04-12-2018 11:27

do gotowania ryb a co dają ryby pewnie energie być może intelekt nie patrzyłem czy jest to w opisie


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - AssenCreated - 04-12-2018 11:30

A ja wydalem 10k hcc i kupilem loot boxa i oczywiscie droply mi burgery, mam duzy profit ... Jak ktos ma szczescie to polecam, ale w moim przypadku niepolecam


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - Mati684 - 04-12-2018 11:38

ja teraz patrze ze zeby to wystawic na black market to musze miec 1% od sumy Buy Now Big Grin a buy now mam na 61 k hcc Big Grin czyli musze jeszcze troche pozbierac Big Grin


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - parwelcia - 04-12-2018 22:10

ja kupilem fishing pole 1 BP to chyba wedka tylko jak lowic ryby?

to jak lowic ryby w activites nie widze tej wedki a w inventory mam


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - AssenCreated - 04-12-2018 22:42

@parwelcia zakładka work i fishing chyba


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - Tekri - 06-12-2018 21:30

(29-11-2018 11:08)Mati684 napisał(a):  Moje staty jak na razie - nic nie inwestowałem -


Euro: 5.00
Gold: 20.69
HCC: 804.15

Work XP:
305.82

po zgarnieciu bonusu za prace schemat ten sam - kupno mleka / kawy / gazeta a reszta idzie na golda i wymiana na euro.

bonus staram sie zgarniac majac ok 75% energii ( 1 mleko / 7 kaw / gazeta ) potem energia sie utrzymuje pracujac dalej wiec fajnie sie zwraca.

Mati mam dla Ciebie złą nowinę, ponieważ wg. mnie Twój patent na zbieranie WB mając 75% energii jest nie opłacalny przy tej cenie kawy. Aby było opłacalne używanie kawy i zbieranie m.in. dzięki niej większego WB musiała by mieć cenę poniżej 125HCC za szt. Poniżej macie moje skromne obliczenia przy WorkXP 300 Wink

[Obrazek: Work-Bonus-Obliczenia.png]

Edit:
Ewentualnie jeśli WB wynosi 30000 to kupno kawy będzie opłacalne jeśli jej cena będzie wynosić poniżej 187HCC

Edit2:
hmmm... Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze pensja uzależniona od kasy jaką dostajesz z 4h roboty no i od podatków... hmmm... W sobotę przeliczę to jeszcze raz, uwzględniając pensję i podatki, dzisiaj już jest późno a jutro do pracy trzeba jechać Wink Smile Tongue


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - parwelcia - 07-12-2018 16:31

czy ktos z was wie jak lowic te ryby musze jeszcze zrobic finder 1 Bp? a czy to fishing pole I:20 to wedka? nigdzie nie ma napisane nie wiadomo co i jak mam tylko fishing pole I BP


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - Tekri - 08-12-2018 13:08

Aby łowić ryby musisz mieć wędkę czyli fishin pole I:20

fishing pole I BP to "plan" wędki (BP = Blueprint = plan) czyli jeden z kilku itemów wymaganych do stworzenia wędki.
Aby stworzyć wędkę musisz mieć 3 metal + 3 silicon + Bluprint (czyli nasz fishing pole I BP) + 10 energy. Tak stworzoną wędkę będziesz mógł wykorzystać 20 razy.