Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Osobisty blog/podroze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Osobisty blog/podroze (/Temat-Osobisty-blog-podroze-159010)



Osobisty blog/podroze - exxthc - 16-10-2018 23:30

Witam,
kilka dni temu uruchomiłem swojego bloga w ktorym glownie skupiam się na opisywaniu doswiadczen z podrozy. Kilka lat temu miałem pare blogów z hackami i dzieki black seo, udało się wybic kilkanaście naprawde topowych niszek na top1/top2 w wyszukiwarce.

Moje pytanie jest takie na ile zmieniły się realia? Nie chce od razu ruszac z grubej rury i bawić sie z GSA czy innymi generatorami backlinkow. Zakładam trzymanie sie z daleka od tych wszystkich sliskich tematow, zeby nie podpasc algorytmowi. Wszystko ma byc naturalnie. Chcę stawiac powolne kroki, zeby efekt pojawil się w dłuższej perspektywie czasu ale za to aby pozycje w google były bardziej stabilne. Nie poszukuje tutaj gory zlota więc będe cierpliwie działał. Jakieś podpowiedzi, w ktorym kierunku zacząc?

PS: Cała witryna jak i posty są optymalizowane pod kątem SEO + linki wrzucane na social media.

Z gory dzieki wszystkim za pomoc Smile


RE: Osobisty blog/podroze - MrSlasher - 17-10-2018 01:14

Ja na podobnym blogu stosuję social media(w tym instabot) + tumblr + tematyczne fora + upload zdjęć linkami z bloga


Osobisty blog/podroze - bubu93 - 17-10-2018 05:20

Dopracowane technikalia w tym szybki serwer i cała optymalizacja są ważne.

Jeżeli to blog to zakładam, że z unikalnym contentem nie ma problemu.

Skup się do tego na dobrym ux i małej liczbie jakościowych linków i wyniki przyjdą szybko.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka


RE: Osobisty blog/podroze - Olek87 - 17-10-2018 13:37

(17-10-2018 05:20)bubu93 napisał(a):  Dopracowane technikalia w tym szybki serwer i cała optymalizacja są ważne.

Jeżeli to blog to zakładam, że z unikalnym contentem nie ma problemu.

Skup się do tego na dobrym ux i małej liczbie jakościowych linków i wyniki przyjdą szybko.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Zgadzam się ... Wystarczy bez hacków... nigdy nie wiesz kiedy pożałujesz kombinowania :/


RE: Osobisty blog/podroze - Onlineo - 23-10-2018 22:10

Jeżeli masz dużo unikalnych zdjęć to polecam umieszczanie ich na portalach i dodawanie informacji o ich źródle w postaci linka Jerk


RE: Osobisty blog/podroze - best_software - 14-11-2018 10:01

Najpierw skup się na dobrym tekście, to najważniejsze.


RE: Osobisty blog/podroze - exxthc - 17-11-2018 22:45

(14-11-2018 10:01)best_software napisał(a):  Najpierw skup się na dobrym tekście, to najważniejsze.

No shit Sherlock Undecided


RE: Osobisty blog/podroze - maxcyrek - 15-09-2019 18:34

Popatrz jak to robi https://crolove.pl/ i socialowo i seowo. Notują na prawdę świetne wzrosty nie dopalając na ślepo linkami.