Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Grupa FB- monetyzacja, pytanie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Grupa FB- monetyzacja, pytanie. (/Temat-Grupa-FB-monetyzacja-pytanie-159170)



Grupa FB- monetyzacja, pytanie. - kubex001 - 24-10-2018 19:06

Witajcie użytkownicy,

Jestem w stanie odkupić grupę zamkniętą z tematyką aukcyjną za 600zł.
~15k członków, miesięcznie przybywa około 250 osób.

~120 postów akceptowanych przez moderacje miesiecznie, grupa super prosperuje.

Teraz mam dwa pytania.

1. Czy ta kwota jest w miarę okej patrząc na całokształt, jeżeli nie to ile byście maksymalnie za nią mogli zapłacić.

2. Macie jakiś pomysł jak pozyskać z niej środki, możliwe dodanie postu co jakiś czas, ale żeby grupa nie umarła. Wiecie jak pozyskać potencjalnych reklamodawców?

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi!


RE: Grupa FB- monetyzacja, pytanie. - azzaz - 24-10-2018 22:59

1) Bez tematyki, dokładniejszych danych odnośnie zaangażowania(wykresów, statystyk) etc. to ciężko odpowiedzieć, ale z tego co napisałeś to chyba tak. Opłaca się i ja bym kupował mając tylko te dane.

2) Tak o, żeby zarabiać jak infuencer to trzeba czekać aż sami się odezwą jak na ten typ zarabiania to 15k to nie jest aż tak dużo. Tutaj prawie wszyscy działają przez np. sieci afiliacyjne i sami sobie biorą reklamy od wydawców i w ten sposób jeżeli tematyka jest dobra można na własną rękę tam reklamować i monetyzować ruch.


RE: Grupa FB- monetyzacja, pytanie. - kubex001 - 25-10-2018 11:12

(24-10-2018 22:59)azzaz napisał(a):  1) Bez tematyki, dokładniejszych danych odnośnie zaangażowania(wykresów, statystyk) etc. to ciężko odpowiedzieć, ale z tego co napisałeś to chyba tak. Opłaca się i ja bym kupował mając tylko te dane.

2) Tak o, żeby zarabiać jak infuencer to trzeba czekać aż sami się odezwą jak na ten typ zarabiania to 15k to nie jest aż tak dużo. Tutaj prawie wszyscy działają przez np. sieci afiliacyjne i sami sobie biorą reklamy od wydawców i w ten sposób jeżeli tematyka jest dobra można na własną rękę tam reklamować i monetyzować ruch.

Co do grupy znam ja dokładnie, ponieważ jestem moderatorem od kilku miesięcy tam i złożyłem propozycje właścicielowi.


RE: Grupa FB- monetyzacja, pytanie. - pusiaq - 27-11-2018 12:08

cena jest w miarę okej, proponuje zacząć sprzedawać posty sponsorowane/ zdjęcie w tle czy też post przypięty