Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Azimo - super szybkie międzynarodowe transfery gotówkowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: Azimo - super szybkie międzynarodowe transfery gotówkowe (/Temat-Azimo-super-szybkie-miedzynarodowe-transfery-gotowkowe-159459)



Azimo - super szybkie międzynarodowe transfery gotówkowe - Pan Inwestor - 11-11-2018 13:39

[Obrazek: azimo_fb_v2.png?v=rb2]

Każdy, kto kiedykolwiek wysyłał pieniądze zza granicy wie, że może to trochę kosztować. W szczególności jeśli robimy to poprzez bankowość internetową. Koszty takich przelewów to z reguły kwoty kilkudziesięciu złotych oraz 3-4 dni oczekiwania na zaksięgowanie pieniędzy w polskim banku. Tak było do tej pory...

Azimo to serwis, który umożliwia naprawdę szybkie i tanie przelewy międzynarodowe. Przelew zlecony do godziny 15 (czasu londyńskiego), to gwarancja otrzymania pieniędzy na polskim koncie jeszcze tego samego dnia. Nie chcę się chwalić, ale moje przelewy (z duńskiego konta na ING lub mBank) mam średnio w ciągu 30 minut. Również sam kurs wymiany z jednej waluty na drugą jest na poziomie najlepszych dostępnych u konkurencji. Prowizje za wysyłkę przelewu również są bardzo tanie (około 5 złotych).

Jednak według mnie jedną z najważniejszych cech jest możliwość zlecenia przelewu bezpośrednio przy użyciu karty kredytowej lub debetowej. Wystarczy wpisać dane z karty i potwierdzić zlecenie przelewu. Nie trzeba się logować do bankowości internetowej. Jeśli w Azimo mamy już zdefiniowanego odbiorcę, to kwestia wysłania przelewu to zaledwie 2 minuty.

Azimo oferuje również fajny system partnerski, gdzie obie strony otrzymują po 50 złotych. Pieniądze te można wykorzystać na opłaty za przelewy w przyszłości przy użyciu Azimo. Premia zostanie naliczona w momencie, gdy polecony wykona transfer na minimum 500 złotych (lub ekwiwalent w innej walucie).

Oczywiście zachęcam do podzielenia się Waszymi opiniami na temat Azimo. Chętnie je poznam.

Link do rejestracji z polecenia (wyślij minimum 500 złotych lub ekwiwalent tej kwoty w innej walucie) a otrzymasz 50 złotych do wykorzystania przy kolejnych przelewach jako opłatę za prowizję.

Czysty link