Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
50 Pln Do Zgarnięcia! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: 50 Pln Do Zgarnięcia! (/Temat-50-Pln-Do-Zgarniecia-159543)



50 Pln Do Zgarnięcia! - mumminos - 16-11-2018 01:47

Elooo!

Nie wiem, czy dobry dział, jeżeli nie to moja serdeczna prośba do was, modzi - przenieście, z góry dziękuje! Big Grin

Bez zbędnego gadania, wypłacam 5 dyszek przed świętami za założenie konta w PKO z polecenia, za miesiąc możesz je zamknąć lub zatrzymać, jeżeli chodzi o jedną z ofert jest naprawdę spoko, dla posiadaczy 18-26 lat bez kruczków przelewy, wypłaty za granicą (np. w Holandii w bankomacie ING, sam byłem i korzystałem więc potwierdzam Big Grin (jeżeli masz jedno konto, np. "dla młodych" nie ma problemu! Możesz mieć drugie, np. "konto za zero").

Tylko zdecydowane osoby, zapraszam na PW lub GG : 66953038


RE: 50 Pln Do Zgarnięcia! - skylones - 16-11-2018 09:13

To raczej powinno być w dziale "Refback za pieniądze", a btw. ludzie mogą sobie sami założyć ze swojego polecenia i otrzymać nawet 60zł.


RE: 50 Pln Do Zgarnięcia! - Gadulix - 17-11-2018 18:46

a jakie konto w czym ?


RE: 50 Pln Do Zgarnięcia! - AssenCreated - 17-11-2018 18:54

Prawdopodobnie już jest tego typu wątek, do zamknięcia, usunięcia, przeniesienia.


50 Pln Do Zgarnięcia! - Majka - 04-03-2019 14:02

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.