Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Własna strona - początek końca? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Własna strona - początek końca? (/Temat-Wlasna-strona-poczatek-konca-159591)

Strony: 1 2


RE: Własna strona - początek końca? - EfectiveWork - 01-12-2018 13:45

Bardzo ważna jest systematyczność i plan działania. Oczywiście nie każdy daje radę i przegrywa ! Wytrwałość i chęci to cechy, które musi posiadać każdy użytkownik, który chce walczyć o swój sukces. Ja ci tego życzę !


RE: Własna strona - początek końca? - dandun1 - 08-12-2018 12:19

Wpis numer 4.
Kolejny tydzień za nami zarobiłem też pierwsze pieniądze xD
10 CENTÓW
Tutaj statystyka 01.12 - 07.12.2018 (niebieski obecne, pomarańczowe tydzień temu)
[Obrazek: statystyka-8-grudnia.png]

Kompletnie nie chcę mi się pisać artykułów. Będę starał się bazować na osobach, które będą powracać do serwisu. Nie wiem jak to określić, ale na ten moment będę drobiazgowo traktował "organic search", a skupię się głównie na "Referral" i "Direct", w późniejszym czasie także na "social".
Powoli ale do przodu Big Grin

Jestem co raz bliżej osiągnięcia 10 UV dziennie. Zabieram się także ślimaczym tempem za sociale.


RE: Własna strona - początek końca? - azzaz - 08-12-2018 12:46

Taka mała rada. Po sobie zorientowałem się, że bardzo późno podczas robienia strony brałem się za rzeczy przydatne do promocji. Polecam puścić sobie parę kont instagram i rozwijać F/UF ; zacząć ogarniać konta na fb z polskimi znajomymi(jeżeli nisze masz pod PL) Ja teraz sobie sam farmię takie konta, ale można i kupować, budować już blogi web 2.0 ; ogarniać dobre fora pod linkowanie etc. Te rzeczy to niby takie tam małe coś obok głównego projektu, aczkolwiek promując cały czas stronę normalnie, a w międzyczasie robiąc cały czas takie zaplecze można dojść do fajnych efektów. Sam dopiero jak zacząłem to wszystko robić zacząłem doceniać i zauważyłem jaką w cudzysłowie ,,moc" to daje przy promocji własnych stron i zarabianiu na nich Wink


RE: Własna strona - początek końca? - Pawello6 - 08-12-2018 15:26

Te 10 centów na czym zarobiłeś ? Wink


RE: Własna strona - początek końca? - dandun1 - 15-12-2018 18:50

Wpis numer 5.
w ciągu tego tygodnia wpadły 32 centy.
08.12.-14.12.2018
[Obrazek: str4.png]

Idzie co raz lepiej, ale obawiam się, że w pewnym momencie zatrzymam się w miejscu. Na ten moment planuję, w jaki sposób można pozyskać odbiorców.
8, 9 i 10 grudnia pojawiały się nowe rzeczy na stronie + je promowałem, więc stąd takie liczby, natomiast później ruch był +/- 10 osób dziennie, co mnie satysfakcjonuje. Jedynie 14.12 spadł do 4, ale to ma sens.
W tym tygodniu postawię na socjale.

//
Zarabiam na CPS, a raczej "próbuję"


RE: Własna strona - początek końca? - dazy19 - 02-01-2019 18:34

jak tam zarobki po świętach ? Tongue


RE: Własna strona - początek końca? - kamil122 - 17-09-2019 08:39

To jest ważne żeby prowadząc biznes i pozycjonowanie myśleć o generowaniu zarobków. Brzmi jak oczywistość, ale często się o tym zapomina patrząc po prostu na widoczność i ruch. W kontekście samego pozycjonowania tutaj jest aktualny artykuł jak robić to dobrze: https://brandbay.pl/blog/jak-pozycjonowac-sklep-internetowy/


RE: Własna strona - początek końca? - s3x86 - 17-09-2019 08:48

A można adres strony