Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona z konkursami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Własna Firma (/Forum-Wlasna-Firma-447)
+--- Dział: Pomysły na biznes (/Forum-Pomysly-na-biznes-444)
+--- Wątek: Strona z konkursami (/Temat-Strona-z-konkursami-159742)



Strona z konkursami - Smoker - 27-11-2018 19:25

witam

sorry jeśli gdzieś już był poruszany podobny temat

Myślę o założeniu serwisu z konkursami graficznymi, na nazwę firmy, hasło reklamowe itd. Strona zbliżona do logotournament.com lub rodzimego corton.pl o zasięgu międzynarodowym, z płatnościami w kilku walutach np przez dotpay (chyba że polecacie coś innego). Niestety nie projektuję stron i chciałbym wiedzieć jaki byłby szacowany koszt stworzenia takiego serwisu? I czy w ogóle będzie to rentowne?

Wybaczcie mi drodzy graficy, bo wiem jakie jest wasze zdanie na temat tego typu serwisów Smile


RE: Strona z konkursami - TyperekS - 02-12-2018 02:29

Koszt stworzenia serwisu od 5 tysięcy złotych w góre, w zależności, co będziesz chciał tam zawrzeć itd.


RE: Strona z konkursami - Shadecaster2 - 02-12-2018 10:12

5tys to chyba trochę przesadzona cena. Do 3tys n spokojnie być się zmieścił


RE: Strona z konkursami - Smoker - 02-12-2018 23:26

Głównie chodzi mi o konkursy graficzne. Znany schemat. Organizator konkursu wybiera pakiet i po opłacie konkurs jest zamieszczany. Graficy wrzucają projekty przez 1-3 tyg z których organizator wybiera jeden zwycięski. Autor projektu dostaje nagrodę pieniężną, a organizator pliki z grafiką. Jeśli chodzi o dokument przekazania praw autorskich, to czy może on być uniwersalny np w języku angielskim w formie zwykłej umowy (serwis międzynarodowy), czy należy go dostosować do prawa danego kraju?
Z czasem doszedłby może jakiś sklep z własnymi gotowymi grafikami.

A jak to jest z pozycjonowaniem takiego serwisu i reklama np w social mediach? Duży jest to koszt? Chodzi o zasięg międzynarodowy. Pozdrawiam Smile