Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Unibet Community 10€ freebet + 10€ w biletach na bingo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Unibet Community 10€ freebet + 10€ w biletach na bingo (/Temat-Unibet-Community-10%E2%82%AC-freebet-10%E2%82%AC-w-biletach-na-bingo-159958)



Unibet Community 10€ freebet + 10€ w biletach na bingo - Folari - 10-12-2018 12:28

Za wbicie 12 poziomu na forum Unibetu dostaję się taki fajny pakiet:
-€10 Free bet
-100% Price boost
-€10 Bingo voucher
-€15 worth of poker tickets of your choice

Po założeniu konta trzeba tylko od razu w tym temacie napisać przez kogo zostało polecone forum więc byłbym wdzięczny gdybyś napisał, że zostałeś polecony przeze mnie, mój nick: Heisenberg. Wtedy oboje skorzystamy z promocji.

Tutaj jest cała informacja o tej promocji z nagrodami za polecenia:
https://www.unibetcommunity.com/t5/Community-Promotions/Refer-a-friend-to-the-community/td-p/31428

Trzeba trochę spamować, porozdawać jakieś lajki, najlepiej samemu coś powrzucać w off topicku wtedy sami dostaniemy trochę łapek. Zrobić jakiś temat z betami i tam spamować, ogólnie z głową to robić i w 2 dni ten 12 poziom do ogarnięcia chyba, że ktoś jest bardzo zawzięty to i szybciej wbije.


RE: Unibet Community 10€ freebet + 10€ w biletach na bingo - SkylineR34 - 11-12-2018 14:09

Nie wiem jak to w 2 dni nabijesz.
Jestem tam kilka miesięcy i dalej niż 10level nie idzie od dawna.


Unibet Community 10€ freebet + 10€ w biletach na bingo - Hybrid1990 - 29-11-2020 22:01

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.