Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Monetyzacja YT - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Monetyzacja YT (/Temat-Monetyzacja-YT-160167)

Strony: 1 2


Monetyzacja YT - TomekGra - 20-12-2018 18:50

Cześć.

W wakacje YT przyznał mi monetyzacje jednak z racji na to że miałem mało wyświetleń to zrezygnowałem z tej opcji żeby nie drażnić widzów reklamami jednak postanowiłem spróbować ponownie i gdzieś we Sierpniu złożyłem ponownie wniosek mija kilka miesięcy i nadal jest komunikat że sprawdzają czy może się tak zdarzyć że już nigdy nie dostane monetyzacji czy po prostu uzbroić się w cierpliwość ?.


RE: Monetyzacja YT - xmaniek6 - 20-12-2018 18:54

uzbroić się w cierpliwość Smile


RE: Monetyzacja YT - marek_____ - 20-12-2018 20:59

Z tego co czytałem, to administracja YT ma takie "tempo", że potrafią sprawdzać wniosek nawet i kilka miesięcy. Mnie z kolei wyłączyli ostatnio monetyzację Sad... Niby mogę po miesiącu wnioskować znowu, ale jak mam czekać kolejne kilka miesięcy na włączenie to wychodzi pół roku zajmowania się kanałem bez kasy. Coraz bardziej mnie wkurza ten koncern Google/YouTube.


RE: Monetyzacja YT - TomekGra - 20-12-2018 21:30

Tak jest niestety....

Mam jeszcze pytanie bo na filmie zauważyłem że mam kategorie gry czy mogę zmienić ją na inną ? nie zepsuje to zasięgów czy lepiej nic nie tykać ?


RE: Monetyzacja YT - xmaniek6 - 20-12-2018 21:51

możesz zmienić
nie powinno


RE: Monetyzacja YT - TomekGra - 06-01-2019 22:37

Niedługo 6 miesięcy będzie a monetyzacji brak a szkoda bo wyświetlenia idą w górę Sad


RE: Monetyzacja YT - Shimeon - 06-01-2019 23:48

Napisz do supportu YT.

Gdy jesteś zalogowany > dół strony > przycisk Pomoc (ze znakiem zapytania) > zjedź na sam dół > Prześlij opinię > opisz swój problem i Wyślij.


Monetyzacja YT - Snaggy - 07-01-2019 07:47

Spelniasz wymogi wlaczenia monetyzacji na 100%?

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk


RE: Monetyzacja YT - TomekGra - 09-01-2019 12:46

(07-01-2019 07:47)Snaggy napisał(a):  Spelniasz wymogi wlaczenia monetyzacji na 100%?

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

12.000 subskrybji
70.000 h obejrzane

Więc tak

Napisałem do nich przed wczoraj ale znając google oleją sprawę i nawet nie opiszą Smile


RE: Monetyzacja YT - TomekGra - 02-03-2019 01:01

Jeśli kogoś to zainteresuję to do dnia dzisiejszego reklamy nie zostały włączone
wysłałem już łącznie 6 wiadomości także odpuszczam jak włączam do włączam.