Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co wybrać: iPhone XS Max VS. Samsung Galaxy Note 9 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Co wybrać: iPhone XS Max VS. Samsung Galaxy Note 9 (/Temat-Co-wybrac-iPhone-XS-Max-VS-Samsung-Galaxy-Note-9-160546)



Co wybrać: iPhone XS Max VS. Samsung Galaxy Note 9 - Hoolig4n - 12-01-2019 18:51

Witam! Zbliża się u mnie wymiana telefonu na nowszy. Aktualnie korzystam z iPhone 6S, wcześniej miałem samsunga galaxy J7. Pomiędzy tymi dwoma zdecydowanie wybrałbym iPhone, bo mniej się zawiesza, płynniejszy i w ogóle. Potrzebuję teraz czegoś z dużym ekranem. iPhone XS Max jest fajny, ale nie jestem pewien, czy wart swojej ceny. W samsungu dochodzą takie opcje jak chociażby rysik, możliwość podzielenia ekranu na pół i ogólnie wydaje mi się, że jest bardziej "funkcjonalny", dlatego z jednej strony bardzo dobry wybór. Doświadczenie z Samsungami mam takie, że jednak się "wieszają", nadmiernie grzeją itd. Inne telefony odpadają. Dylemat mam między tymi dwoma Smile


RE: Co wybrać: iPhone XS Max VS. Samsung Galaxy Note 9 - PremAccHack - 12-01-2019 19:03

Przecież już wybrałeś Big Grin Przeczytaj Twój post jeszcze raz.

Tak na marginesie zawsze mam beke z gości co mówią że Iphone jest zaje**sty. Przecież to jest nie dość że drogie i dostajemy słabe bebechy. Ograniczenia na każdym kroku, tylko apki ze sklepu. W tele nie da się nic grzebać rzeczy typu root ,itd. Dla mnie klapa totalna. I jeszcze każdy dodaje że android mu się wiesza Big Grin Odkąd mam tele z androidem powyżej 1k zł. nigdy mi się nie zawiesił przy jakiekolwiek pracy. Ale co ja tam wiem Iphone lepszy wiadomo...


RE: Co wybrać: iPhone XS Max VS. Samsung Galaxy Note 9 - Patek - 12-01-2019 19:23

korzystałem z iphone 6,6s,7, xiaomi note 4, samsung A5, huawei 10 lite w ostatnim czasie i mimo "słabych bebechów" sam bardzo chętnie wrócę do apple. Środek może i słabszy, ale optymalizacja miazga Smile a może aż tak wiele nie wymagam od telefonu ?Rolleyes


RE: Co wybrać: iPhone XS Max VS. Samsung Galaxy Note 9 - kangurek - 12-01-2019 19:47

https://komorkomat.pl/samsung-galaxy-note-9-czy-iphone-xs-max/ może pomoże w wyborze.


RE: Co wybrać: iPhone XS Max VS. Samsung Galaxy Note 9 - Patek - 12-01-2019 20:18

(12-01-2019 19:47)kangurek napisał(a):  https://komorkomat.pl/samsung-galaxy-note-9-czy-iphone-xs-max/ może pomoże w wyborze.
bardzo dobry artykuł Smile


RE: Co wybrać: iPhone XS Max VS. Samsung Galaxy Note 9 - kangurek - 12-01-2019 21:15

(12-01-2019 20:18)Patek napisał(a):  
(12-01-2019 19:47)kangurek napisał(a):  https://komorkomat.pl/samsung-galaxy-note-9-czy-iphone-xs-max/ może pomoże w wyborze.
bardzo dobry artykuł Smile
Nie używałem żadnego z nich, bo to zbyt drogie urządzenia jak dla mnie. Nie potrzebuję takich.
Ale pomoc się staram. Artykuły ciekawy.


RE: Co wybrać: iPhone XS Max VS. Samsung Galaxy Note 9 - jo.barszcz12 - 06-03-2019 10:14

(12-01-2019 18:51)Hoolig4n napisał(a):  Witam! Zbliża się u mnie wymiana telefonu na nowszy. Aktualnie korzystam z iPhone 6S, wcześniej miałem samsunga galaxy J7. Pomiędzy tymi dwoma zdecydowanie wybrałbym iPhone, bo mniej się zawiesza, płynniejszy i w ogóle. Potrzebuję teraz czegoś z dużym ekranem. iPhone XS Max jest fajny, ale nie jestem pewien, czy wart swojej ceny. W samsungu dochodzą takie opcje jak chociażby rysik, możliwość podzielenia ekranu na pół i ogólnie wydaje mi się, że jest bardziej "funkcjonalny", dlatego z jednej strony bardzo dobry wybór. Doświadczenie z Samsungami mam takie, że jednak się "wieszają", nadmiernie grzeją itd. Inne telefony odpadają. Dylemat mam między tymi dwoma Smile

Zawsze najlepiej jest sprawdzić, jak wypadają te telefony w porównywarce


RE: Co wybrać: iPhone XS Max VS. Samsung Galaxy Note 9 - records2002 - 04-07-2019 22:13

Samsunga ale to zależy co miałeś.wczesn8ej w sumie


RE: Co wybrać: iPhone XS Max VS. Samsung Galaxy Note 9 - freaky11 - 05-07-2019 00:19

Wierze ze juz kupiles jakis telefon, ale dla potomnych.. z wlasnego doswiadczenia z TANIMI (jak na budzet OP) smartfonami nie cieszylem sie gdy uzytkowalem androida. Kup sobie nawet iPhone 6.. nawet na telefonie sprzed 4 lat mozesz cieszyc sie dobra optymalizacja, podczas korzystania z najnowszego iOS.