Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ultrabook - wasze opinie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Ultrabook - wasze opinie (/Temat-Ultrabook-wasze-opinie-161281)



Ultrabook - wasze opinie - DDK - 23-02-2019 21:21

W związku iż forum jest nastawione na zarobek internetowy, a nie każdy może pracować w domu to mam pytanie do Was. Korzystacie z ultrabooków na Windows? Jeżeli tak to z jakich i jakie są Wasze opinie na temat posiadanego sprzętu oraz ich plusy/minusy? Smile


RE: Ultrabook - wasze opinie - Klin - 23-02-2019 22:35

Zwykły laptop z sensowną konfiguracją starczy... nie ma co wymyślać z ultrabook'ami Lol


RE: Ultrabook - wasze opinie - Coristo - 23-02-2019 23:08

Mam Huawei MateBook X(kupiony na cebuli Tongue). Ogólnie do drobnych prac jak najbardziej spoko lecz wkurza brak zwykłego USB i konieczność podpinania adaptera.

Jeżeli typowo do poważniejszej pracy to celowałbym w normalnego lapka. Pod chrome'a, SSH i drobnych zabaw jest spoko ^^


RE: Ultrabook - wasze opinie - buciu52 - 23-02-2019 23:17

Dokładnie, po co mi ultrabook jak laptop mi wystarcza Big Grin Ogólnie najczęściej pracuję na komputerze lub komórce, ale czasami poza domem korzystam z mojego starego, poczciwego hp paviliona. Jest troszkę cięższy niż ultrabook, ale to nie przeszkadza mi na tyle żeby wydawać kupę kasiory na nowy nabytek Big Grin Robię dużo rzeczy, laptop ma swoje lata ale przy dobrej konfiguracji śmiga i mogę nawet renderować filmy camtasią i w tym czasie robić co innego (a camtasia luuuubi obciążyć solidnie Big Grin).


RE: Ultrabook - wasze opinie - rachman - 24-02-2019 21:49

Śmigam na nastoletnim 17 calowym lapku i starcza. Zależy co robisz obskoczysz na jakimkolwiek kompie chyba że filmiki, czy coś wymagającego to trzeba lepszych parametrów - w przeciwnym wypadku ważna jest wygoda - duży ekran, bateria jeśli z nim biegasz, wygodny szczur, kilka usb, dobry net...


RE: Ultrabook - wasze opinie - Scoobyx - 24-02-2019 23:32

Jeśli cena nie gra roli to dell XPS, ultrabook z rozsądnymi parametrami. Poręczniej jest podróżować z kilogramowym laptopem, a jeśli dochodzi do tego dobra bateria + matryca to już bajka. Można pracować wszędzie.