Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Linuxpl + memcached - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Linuxpl + memcached (/Temat-Linuxpl-memcached-161905)



Linuxpl + memcached - sprzetok - 02-04-2019 16:42

Hejka, w linuxpl jest opcja 512 memcached, mam pytanie czy ktoś z Was wrzucał cała bazde do memchaced ? Czy tak wogole można, mam 512 ale wykorzystywane jest zawsze 6 MB... i tak myślę czy mozna by to ma maksa wykorzystać i wrzucić tam cala baze aby odpytywać z memcahca ?

Dzieki za wyjasnienia.


RE: Linuxpl + memcached - Matt_0098 - 24-04-2019 15:58

Ostatnio odeszłem z linuxa, bo ich serwery często padały. Niestety ciągle przeciążenia...

Wybrałem konkurencje z dyskiem SSD i czas wczytywania strony poprawił się o 3,4 sek.

Teraz zastanawiam się czy przenosić dalej i testować serwer z dyskiem Nvme Smile


RE: Linuxpl + memcached - sprzetok - 27-04-2019 20:31

Ja ostanio przerobilem pare rzeczy i doszedlem do 99/89 (web/mobile) na gtmetrix i 89 /99 (mobile/web) na google... czas ladowania strony 2,1 ( kolejna strona okolo 0,7-1,2 w piku przy 4 UU naraz okolo 2 sek , ale takiego ruchu nie mam ciagle co na WP uwazam za dorby wynik) wiecej chyba nie wyciagne... nawet po statystykach google widze ze czas sie poprawil i niektore pozycje podskoczyly o kilka oczek. Niby linuxpl ma dyski nmve w opcji wordpress hosting , czyli powinno to byc wydajniejsze.