Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Moje realne konto a fake - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Moje realne konto a fake (/Temat-Moje-realne-konto-a-fake-161987)



Moje realne konto a fake - dawid327 - 07-04-2019 21:34

Siemka, chciałbym zacząć używać fake kont fb do spamu ale obawiam się, że mogę wyłapać bana swoje realne konto. Jak zabezpieczyć swoje realne konto aby nie dostać bana oraz aby nie było widać że używam jeszcze jakichś innych kont ?


RE: Moje realne konto a fake - szkrot - 07-04-2019 21:38

Vpn do zmiany ip


RE: Moje realne konto a fake - xmaniek6 - 07-04-2019 22:02

Dlaczego masz dostać bana na realne konto jak używasz fake konta? Big Grin


RE: Moje realne konto a fake - dawid327 - 07-04-2019 22:09

No właśnie się zastanawiam jak to wygląda, czy można korzystać z dwóch lub więcej kont z jednego komputera/ip. Nie wiem jak działa ten cały FB a jednak nie chciałbym aby nagle na moim real koncie pojawiły się jakieś dziwne rzeczy/ typu powiązania z fake kontami którymi mam zamiar troszkę przyspamować.


RE: Moje realne konto a fake - transformice100 - 07-04-2019 22:25

Polecam zainstalować po prostu inną przeglądarkę jeśli nie chcesz mieć widoku/możliwości przelogowania na inne konta.

Co do otrzymania bana na swoim realnym koncie. Przez dłuższy czas posiadałem fake konta i ze wszystkiego korzystałem na jednym, stałym IP. Pomimo otrzymania bana na fake koncie moje realne konto pozostało nieruszone. Podejrzewam, że jeśli nie złamiesz regulaminu Facebooka to oni nic nie zrobią.
W końcu przecież w domu może być kilku domowników, stąd dlaczego np. miałbyś dostać bana za głupotę swojego brata?

Jednak jeśli nadal nie jesteś przekonany, oczywiście do swojej racji nie przekonuję na siłę i nie ponoszę żadnej odpowiedzialności (przedstawiam swoją sytuację), to polecam Ci zakupić jakieś prywatne proxy, zmienić przeglądarkę a najlepiej komputer (adres MAC karty sieciowej). Proxy przyda się, ponieważ większość IP VPNów jest na bakier z Facebookiem i szybko zarobisz darmowego bana. Jeśli nie chcesz inwestować w proxy to kup sobie jakiś starter w sieci np. Play i po prostu zmieniaj adres co logowanie (Tryb samolotowy i jazda).

Serdecznie pozdrawiam


RE: Moje realne konto a fake - Hoolig4n - 07-04-2019 22:40

Kup sobie VPN.


RE: Moje realne konto a fake - buciu52 - 07-04-2019 23:25

Dostałem wieeeele banow, nie korzystałem z żadnych VPNów i moje real konto trzyma się dobrze i nigdy nie było żadnych problemów Smile


RE: Moje realne konto a fake - Wojtek574 - 08-04-2019 11:24

Swego czasu jak używałem fake konta to na moje prywatne wyskoczyła weryfikacja zdjęciowa ale jako że to moje prywatne to bez problemu poradziłem sobie, Smile


RE: Moje realne konto a fake - Ascoran - 08-04-2019 16:28

Nie dostaniesz bana, co najwyżej weryfikacje, ale skoro to Twoje prywatne konto to co za problem takową weryfikacje przejść? Będą chcieli dowód - dostaną, będą chcieli potwierdzenie telefonu - dostaną, weryfikacja zdjęciowa? 30 sekund roboty bo znasz ludzi...


RE: Moje realne konto a fake - Lori - 08-04-2019 19:11

Zainstaluj inną przeglądarkę a w niej dodaj wtyczkę odpowiedzialną za zmianę user agenta i IP najlepiej jakiś VPN.
Powinno uchronić konto przed problemami, ja tak działałam na portalu facebooko podobnym więc tutaj powinno się również sprawdzić Smile