Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
powod odrzucenia adsense - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: powod odrzucenia adsense (/Temat-powod-odrzucenia-adsense-162309)



powod odrzucenia adsense - themate0 - 28-04-2019 10:26

Cytat:Stan Twojego zgłoszenia

Dziękujemy za zainteresowanie usługą AdSense. Po sprawdzeniu zgłoszenia nasi specjaliści stwierdzili, że nie spełnia ono naszych kryteriów i nie możemy przyjąć Cię do programu.

Zasady programu AdSense powstały po to, by reklamy Google były skuteczne zarówno dla naszych wydawców, jak i reklamodawców. Dlatego sprawdzamy wszystkich wydawców i zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia niektórych zgłoszeń. Jeśli wprowadzisz zmiany, by spełniać kryteria naszego programu, możesz wysłać kolejne zgłoszenie do AdSense.

jaka moze byc przyczyna odrzucenia strony https//quizzy.pl


RE: powod odrzucenia adsense - kochamkesz - 28-04-2019 15:54

Jakiś powód na pewno podali - zawsze podają. Tak na szybko masz prawa autorskie do wszystkich grafik ? Jak nie to nawet jak się dostaniesz to mogą Cię cmoknąć w zad tuż przed pierwszą wypłatą. W polityce nie ma wymaganych zapisów z regulaminu adsense. No i taka pierdoła jak wyskakujące powiadomienie o ciastkach na stronie pl w języku en Rolleyes To tyle po 5sekundach audytu


RE: powod odrzucenia adsense - themate0 - 28-04-2019 16:36

(28-04-2019 15:54)kochamkesz napisał(a):  Jakiś powód na pewno podali - zawsze podają. Tak na szybko masz prawa autorskie do wszystkich grafik ? Jak nie to nawet jak się dostaniesz to mogą Cię cmoknąć w zad tuż przed pierwszą wypłatą. W polityce nie ma wymaganych zapisów z regulaminu adsense. No i taka pierdoła jak wyskakujące powiadomienie o ciastkach na stronie pl w języku en Rolleyes To tyle po 5sekundach audytu

Politykę prywatności zapożyczyłem (przetłumaczyłem) sobie z innej zagranicznej, ale działającej w Europie strony, wiec skoro im przyznali to z jakiej racji by mi nie mieli przyznać?

a co do cookies, faktycznie zapomniałem przetłumaczyć, przed następnym podaniem poprawie.

Wszystkie obrazki pochodzą z pexels/pixabay, więc powinny przejść.

Problem jest taki, że co czytam fora, ludzie dostają jasne informacje: za mało treści, duplikat, coś tam innego, strona nie jest gotowa, polityka sie nie zgadza itp., a ja dostałem ogólną informacje i tak na prawdę nie wiem co poprawić.

Oczywiście się nie poddam i buduje już kilka blogów, tylko ze o konkretnej tematyce i tym razem będę się trzymał każdego szczegółu.


RE: powod odrzucenia adsense - kochamkesz - 29-04-2019 06:57

masz te zapisy :

https://support.google.com/adsense/answer/1348695?hl=pl


RE: powod odrzucenia adsense - themate0 - 29-04-2019 12:58

a więc tak... ze stroną wszystko było ok, problemem było posiadanie dwóch kont AdSense ( kiedyś, ok 6 lat temu się bawiłem tym i zupełnie o tym zapomniałem), wiec znajomy wziął reklamy na siebie i do razu przeszło bez problemów.