Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JAk zarobić na stronie z pirackim contentem ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: JAk zarobić na stronie z pirackim contentem ? (/Temat-JAk-zarobic-na-stronie-z-pirackim-contentem-162389)



JAk zarobić na stronie z pirackim contentem ? - esc - 02-05-2019 14:35

j/w

kiedyś to przerabiałem i nie przechodziłem weryfikacji na Google Ads czy innych tego typu. Co więc innego daje najwięcej hajsu aby maksymalnie zmonetyzować ruch ?


RE: JAk zarobić na stronie z pirackim contentem ? - marek_____ - 02-05-2019 14:37

PopAds.net ?


RE: JAk zarobić na stronie z pirackim contentem ? - mysc - 04-05-2019 23:57

@[esc], a co to za piracki content? Skąd jest ruch? Bez tych informacji ciężko dobrać PP - chyba, że celujemy w same takie uniwersalne możliwości. W ostateczności możesz pod całą stronę podpiąć skrypty z adfly -> wejścia, wyjścia, pop'up.


RE: JAk zarobić na stronie z pirackim contentem ? - themate0 - 20-05-2019 18:58

Ja bym pomieszał piracki content z programami CPA itp. Na pirackiej stronie z filmami i serialami widzialem fajny, motyw, ze wszystkie filmy elegancko można było oglądać online, ale linki do pobrania już były fake'owe ( lub nie, nie sprawdzalem Big Grin) za oczywiście darmowego smsa za 30zl Tongue