Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Obliczę dla Ciebie ubezpieczenie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Obliczę dla Ciebie ubezpieczenie (/Temat-Oblicze-dla-Ciebie-ubezpieczenie-163441)

Strony: 1 2


Obliczę dla Ciebie ubezpieczenie - maxiu170 - 12-07-2019 15:56

Siemka!

Od dłuższego czasu zajmuję się sprzedażą ubezpieczeń, pomyślałem że napiszę to ogłoszenie bo nasze forum świetnie funkcjonuje, użytkownicy wzajemnie siebie polecają i fama się niesie Tongue

Działam pod Multiagencją, co znaczy że sprzedaję produkty niemal wszystkich Towarzystw Ubezpieczeniowych. Sprzedaje ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, turystyczne i życiowe dla klientów indywidualnych i firm.

Oczywiście wykonana kalkulacja jest w pełni darmowa! Z doświadczenia wiem, że przebijam Rankomat, Mfind itp.

Za ubezpieczenia komunikacyjne wszyscy musimy płacić, a może lepiej dać zarobić koledze z forum niż obcemu agentowi, tymbardziej że zaoferuję cenę najlepszą możliwą dla wskazanych parametrów.


Wszystkich formalności dopełniamy przez maila, obieg dokumentów skany. Wszystko zgodnie z literą prawa i sztuką. RODO, IDD - wszystko jak się należy.

Dla pierwszego członka forum który nabędzie u mnie ubezpieczenie niemała niespodzianka!!

Podrzucam mojego FP: https://www.facebook.com/Ergo-Hestia-Punkt-Standard-Lubliniec-258436951712759/

A wizytówka w sygnaturce Smile

Pozdrawiam!


RE: Obliczę dla Ciebie ubezpieczenie - EfectiveWork - 13-07-2019 07:56

Korzystał ktoś ? Jakieś opinie ?


RE: Obliczę dla Ciebie ubezpieczenie - PremAccHack - 13-07-2019 11:17

Nie polecam kiedyś miałem ubezpieczony dom płaciłem ze 2 lata a potem się okazała że nie ma żadnego ubezpieczenia.
Z autem było podobnie dopiero po interwnecji i papierach z potwierdzeniem dodali mi ubezpieczenie.

Wałki lecą na tym równe. Chcesz coś ubezpieczyć jedź bezpośrednio do danej firmy nie baw się w śmiesznych pośredników.


RE: Obliczę dla Ciebie ubezpieczenie - mgll - 13-07-2019 11:19

(13-07-2019 11:17)PremAccHack napisał(a):  Nie polecam kiedyś miałem ubezpieczony dom płaciłem ze 2 lata a potem się okazała że nie ma żadnego ubezpieczenia.
Z autem było podobnie dopiero po interwnecji i papierach z potwierdzeniem dodali mi ubezpieczenie.

Wałki lecą na tym równe. Chcesz coś ubezpieczyć jedź bezpośrednio do danej firmy nie baw się w śmiesznych pośredników.

[Obrazek: 1549571495_ansthq_600.jpg]


RE: Obliczę dla Ciebie ubezpieczenie - maxiu170 - 15-07-2019 15:32

(13-07-2019 11:17)PremAccHack napisał(a):  Nie polecam kiedyś miałem ubezpieczony dom płaciłem ze 2 lata a potem się okazała że nie ma żadnego ubezpieczenia.
Z autem było podobnie dopiero po interwnecji i papierach z potwierdzeniem dodali mi ubezpieczenie.

Wałki lecą na tym równe. Chcesz coś ubezpieczyć jedź bezpośrednio do danej firmy nie baw się w śmiesznych pośredników.

Czego nie polecasz? W życiu nie współpracowaliśmy, więc skąd ta wiadomość? I kto to jest ten "smieszny pośrednik"?

Chcesz się ubezpieczyć to Twoim tokiem rozumowania jedziesz do Sopotu, siedziby Ergo Hestii np? Prowadzę Punkt Standard Ergo Hestii, co można sobie sprawdzić klikając w link.


RE: Obliczę dla Ciebie ubezpieczenie - yazir - 15-07-2019 16:40

Zaraz napisze PW. Zobaczymy czy przebijesz obecne OC na samochód.


RE: Obliczę dla Ciebie ubezpieczenie - EfectiveWork - 15-07-2019 18:06

@[yazir] I jak Twoja opinia ? Warta uwagi ?


RE: Obliczę dla Ciebie ubezpieczenie - maxiu170 - 16-07-2019 15:31

Opinii dziedzinie ubezpieczeń wśród użytkowników tego forum nie mam, ale myślę że szybko zdobędę Smile
Odsyłam na Fp, gdzie jest już kilka opinii: https://www.facebook.com/Ergo-Hestia-Punkt-Standard-Lubliniec-258436951712759/.


RE: Obliczę dla Ciebie ubezpieczenie - EfectiveWork - 16-07-2019 15:36

Zobaczymy co tam potrafisz i co zaproponujesz. Napisałem PW !


RE: Obliczę dla Ciebie ubezpieczenie - maxiu170 - 29-07-2019 17:49

Aktualne!