Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pierwsza strona - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Pierwsza strona (/Temat-Pierwsza-strona-163999)



Pierwsza strona - tubbsgg - 22-08-2019 07:50

Uszanowanko.

Liznąłem już trochę wiedzy i mam plan.

Prosiłbym o sprawdzenie, ewentualną korektę, czy ma to sens.


Ogólnie bede zakładał stronę pod afiliację. Roboczo przyjmijmy, że będę tam sprzedawał AGD.

Jak to widzę:

1. Wiedza na temat seo. Linkbulding, analiza konkurencji.
2. ~ 25 tekstów na stronę
3. Postawienie strony, ogarnięcie jej pod względem seo ( tutaj problem, nie mam o tym pojęcia)
4. Zdobywanie linków.
5. afiliacja
6. mozolne wrzucanie tekstów i linkowanie...
7. mozolne wrzucanie tekstów i linkowanie...
8. mozolne wrzucanie tekstów i linkowanie...
9. mozolne wrzucanie tekstów i linkowanie...

i tak to widzę Smile

Jakieś spostrzeżenia?


RE: Pierwsza strona - bepol - 22-08-2019 11:09

Ja bym dodał jeszcze:

Pkt. 0 - ustalenie budżetu na działaniaBig Grin

Co do pkt. 3 - to jeżeli korzystasz z jakiegoś standardowego cmsa to na bank będziesz miał wtyczki-pluginy, które to ogarną to za ciebie. Tym się w ogóle nie przejmuj.
Pkt.6-9 albo mozolnie albo od razu całość a później tylko regularnie dodawać coś co kilka dni.

Pamiętaj twoim celem jest zrobienie ruchu w serwisie, a nie robienie serwisu.


RE: Pierwsza strona - Oskarqq - 22-08-2019 11:17

W kolejnym temacie zaneguje wypowiedź @[bepol]. Co do pkt 0 i 3 ma rację, wrzucasz wordpressa i yoast seo i mniej więcej można sobie poradzić.
Co do pkt 6-9 oczywiście przeciwnie się robi. Nie wrzuca się jednorazowo dużej ilości linków i basta. Nie wiem czemu doradzasz robić coś takiego w każdym temacie związanym z SEO... Nie robi się tak już i tyle, to nie te czasy. Linkowanie musi wyglądać naturalnie, bo inaczej dostaniesz bardzo szybko filtry i tyle.


RE: Pierwsza strona - bepol - 22-08-2019 11:30

Oskarqq to ja cie zapytam w kolejnym temacie związanym z SEO.
Tylko teraz odpisz konkretnie nie wymijająco.
Podaj mi 1 dobrze konwertującą frazę pod afiliację gdzie twoja strategia przyniesie pieniądze w ciągu 3 miesięcy.


RE: Pierwsza strona - Oskarqq - 22-08-2019 11:57

Nie podam, bo działam długoterminowo. Aktualnie w firmie mamy 2 serwisy z afiliacją. Żadnego nie prowadzę, jeden jest od samego początku działania firmy, ten serwis też zaczynał. Aktualnie jest w top1 na większość fraz związanych z jego usługami - po 3 latach działań.
Drugi serwis po pół roku zbliża się do top10 na większość fraz, wcześniej nie był w ogóle widoczny.
W 3 miesiące blastem linków jak najbardziej dasz radę wejść do topki, ale równie szybko z niej wypadniesz. Nie neguje tego sposobu, bo można cały czas zakładać nowe serwisy i robić cały czas to samo. Ja wychodzę z założenia, że lepiej trochę poczekać i pasywnie zbierać później z tego plony.


RE: Pierwsza strona - bepol - 22-08-2019 12:40

tubbsgg linkowanie pamiętaj jak będziesz robił to moim zdaniem 30% na docelowy url, a 70% na zaplecze czymkolwiek będzie. I z czasem tą proporcje odwracasz.

Oskarqq dokładnie tak działają wszystkie dochodowe frazy jak opisałeś, Twoimi metodami cieżko byłoby tam wejść do top5 powiedziałbym, że jest to niemożliwe.


RE: Pierwsza strona - tubbsgg - 22-08-2019 13:31

(22-08-2019 11:17)Oskarqq napisał(a):  Co do pkt 6-9 oczywiście przeciwnie się robi. Nie wrzuca się jednorazowo dużej ilości linków i basta.

Miałem na myśli oczywiście naturalne wrzucanie tekstów. Tzn. ~ 2 na tydzień

(22-08-2019 12:40)bepol napisał(a):  tubbsgg linkowanie pamiętaj jak będziesz robił to moim zdaniem 30% na docelowy url, a 70% na zaplecze czymkolwiek będzie. I z czasem tą proporcje odwracasz.

Właśnie, linkowanie... Co z tym zapleczem?

Linkowanie na docelowy url, czy np. moja strona to http://www.rtv.pl i ten linka zostawiam w naturalny oczywiście sposób na forach, stronach tematycznych itp.

A zaplecze?


RE: Pierwsza strona - bepol - 22-08-2019 20:23

Zaplecze:
1. powinieneś mieć tematycznie powiązane ze swoją stroną docelową
2. musi być w tym samym języku co twoja strona docelowa
3. możesz linkować dużo mocniej niż swoją stronę docelową