Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Allegro pomocy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Allegro pomocy (/Temat-Allegro-pomocy-164292)



Allegro pomocy - priestos - 12-09-2019 19:34

Zna ktoś sposób na tych śmieciowych boterów na tym serwisie aby coś wygrać przez licytacje ?


RE: Allegro pomocy - Ascoran - 12-09-2019 20:23

A wiesz jak działa licytacja na allegro?
Załóżmy że licytacja zaczyna się od 1zł. Ty w polu licytacji od razu wpisujesz 100zł i klikasz licytuj - cena nie podskoczy od razu do 100zł tylko zatrzyma się na bodajże 1,5zl czy tam 2zł. Inna osoba chce zalicytować i daje np 20zł - dopiero jak ta osoba kliknie licytuj to cena podskoczy do 20,5zł ale nadal Ty wygrywasz, bo dałeś więcej. Trzecia osoba licytuje za 99zł więc po tym jak ta osoba zalicytuje za te 99zł cena wzrasta do 99,5zł ale nadal Ty wygrywasz. Dopiero jak jeszcze następna osoba da 101zł to tracisz prowadzenie i przegrywasz licytacje Smile
Zapewne o tego "bota" Ci chodziło, a to standardowy system licytacji allegro Smile
Polecam licytować w ostatnich sekundach trwania licytacj, ograniczasz do minimum że ktoś Cie przebije.
Ludzie zazwyczaj przebijają o "ładne" kwoty typu 50, 100, 200 więc polecam za każdym razem przebijać o 51,101,201 jeśli chcesz wygrać.


RE: Allegro pomocy - priestos - 12-09-2019 20:30

Dzięki stary !

Jak wygram to co chcę wygrać dostaniesz ode mnie bonusa Big Grin


RE: Allegro pomocy - kangurek - 12-09-2019 21:18

Zobacz ten serwis http://www.snajper.net
Wygrałem sporo akcji dzięki niemu.


RE: Allegro pomocy - priestos - 12-09-2019 22:38

Wiem czaiłem to ale i tak ciężko coś ugrać ale trzeba walczyć. Tak czy siak dzieki