Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyzwanie 90 Dni - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Wyzwanie 90 Dni (/Temat-Wyzwanie-90-Dni-164410)



Wyzwanie 90 Dni - mireck - 21-09-2019 17:03

Siemka,
Kojarzy ktoś może. Czy jest jakaś osoba która przeszła wyzwanie stworzone przez Krzysztofa Króla?
Wgl. kojarzy ktoś tego człowieka?
Mało komentarzy, mało opinii.


RE: Wyzwanie 90 Dni - Oskarqq - 21-09-2019 18:13

Kursu nie kupowałem i nie znam nikogo kto by go przeszedł. Sama w sobie jego osoba to typowy coach, który zarabia sprzedając swoje kursy. Jak się trochę pogrzebie, to znajdzie się jego poradniki nt. podrywania dziewczyn itp. Prowadził szkolenia też z tego. Oczywiście patrząc na niego można szybko wyrobić sobie zdanie na jego temat.
Gościu dużo pieprzy, ale zdecydowanie ma zapał i zapierdziela. Sam w sobie kurs myślę że jest gówno warty. Bardziej kierowany w sebixów, którym marzy się bogactwo. Nigdy nic nie osiągnął, a te całe jego miliony zdobywał w podobny sposób jak sprzedaż tego wyzwania, tyle że promował jakiś inny scam.


RE: Wyzwanie 90 Dni - AngelikaG - 23-09-2019 14:22

Wg mnie fajnie się go słucha na YouTube (nie wszystko, bo ma też czasami jeden punkt widzenia i nie widzi tego samego z drugiej strony), ale żadnego kursu bym raczej nie kupiła Smile


RE: Wyzwanie 90 Dni - jarunioo7 - 23-09-2019 14:28

Na jakiej podstawie wnioskujesz Oskarqq, że jego kurs jest gówno warty skoro jak sam napisałeś nie kupiłeś? Smile Facet z tego co wiem to miał jakąś aplikacje do nauki języka i na niej sie mooocno dorobił, ma dom za kilka milionów w Tajlandii gdzie żyje już od dawna, cały czas nagrywa te filmiki, non stop organizuje webinary i sprzedaje ten kurs 90 dni.

O ile nie wiem jak wygląda kurs tak można sie domyslać jakie tam są zadania/lekcje itd.

Ja wiem, że ludziom pomagają słowa w stylu "Weź sie za siebie, spisz cel i idź i rób to" więc uważam, że nie robi nic złego - wręcz przeciwnie! Skoro działa to super Wink

Mimo wszystko uważam, że nie należy traktować wczelkich kursów jako te, które mają "zmienić moje życie" więc należy podchodzić z rozwagą.