Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
shareCash.Org - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Sharecash (/Forum-Sharecash-88)
+---- Wątek: shareCash.Org (/Temat-shareCash-Org-16462)



shareCash.Org - Dareczek13 - 12-11-2010 10:53

Z wielką chęcią zostane czyimś refem na ShareCash wzamian za profesjonalną pomoc w zarabianiu na tej stronie. Im wiecej mi pomozesz tym wiecej zarobie i to skada sie na to, ze ty równiez zarobisz więcej. Więc chętni prosze pisac na:
PW
W temacie
GG : 13989247



RE: shareCash.Org - Zampal - 12-11-2010 12:09

Nie polecam...

Napisałem na gg, dałem poradnik (stwierdził że noobski) dałem mu linka do profilu żeby sobie filmiki zobaczył, a on jeszcze miał sapy że mu nie dam metody na tacy..


! -.- !


RE: shareCash.Org - Dareczek13 - 12-11-2010 12:11

Napisałem powyzej profesjonalna pomoc. A tu mi wyskakuje koles co ma filmik rok na YT i mam 2k wyswietleń i marną kase. Prosiłem o PROFESJONALNĄ pomoc w zamain za refa, a on mi poradnik wysyla jeszcze nie jego. Który miałem juz na kompie.. No to żarty..


RE: shareCash.Org - Hubson - 13-11-2010 12:00

2k wyświetleń to potęga ._.


RE: shareCash.Org - rajmek126p - 13-11-2010 12:32

@up

Własnie


RE: shareCash.Org - Zampal - 13-11-2010 12:35

Sorry ale na koncie było 10 filmików i wybrałeś jeden co miał najmniej (2k) -.- ...