Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyjście na zero a potem piąć się w górę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Wyjście na zero a potem piąć się w górę (/Temat-Wyjscie-na-zero-a-potem-piac-sie-w-gore-164978)



Wyjście na zero a potem piąć się w górę - Kicrebor - 03-11-2019 10:44

Cześć

Mam 25 lat, mieszkam w lubelskim niedawno wróciłem z zagranicy(wypłata po 2 miesiącach ciężkiej pracy tak mnie zaskoczyła że się rozleniwiłem i mimo że wróciłem jakiś czas temu to dopiero teraz wchodzę w normalny tryb życiia) aktualnie szukam pracy oraz próbuje stać się lepszą wersją siebie. Mam dużo złych nawyków które chce wyeliminować ze swojego życia.

Nawyki które mnie denerwują w sobie to:

Palenie papierosów - co w tym wszystkim jest najśmieszniejsze że ja nie jestem uzależniony tylko lubie sobie puscić dymka, byłem 2 miesiace w niemczech i ani razu nie zapałiłem, zapaliłem przed odjazdem i dopiero po przyjezdzie i ani razu nie mnie nie ciągneło żeby zapalić przez 2 miesiące

Picie słodzonych napojów i jedzenie słodyczy - bardzo dużo pieniędzy na to tracę, cięzko jest to mi pokonać

Robienie wszystkiego na odp*****l - No może nie wszystko ale bardzo dużo jest rzeczy gdzie się nie przykładam a potem się dziwię się że nie mam wyników satysfakcjonujących. Np. ostatnio wysyłałem CV zrobione na odwal się a potem się dziwię ze nikt nie dzwoni... facepalm

Bałaganiarstwo i nie dbanie o siebie - To nie znaczy że się nie myje codziennie, tylko np. Nie używanie kosmetyków do dbania o siebie, balsamy kremy itp. A z bałaganiarstwem wiadomo o co chodzi Tongue

Ostatnim może nie nawykiem ale coś co mnie denerwuje i blokuje żeby piąć się w górę to. NIEŚMIAŁOŚĆ, BRAK PEWNOŚCI SIEBIE oraz ZAMKNIĘCIE SIĘ W SOBIE. Powoli to zmieniam w sobie mianowicie szukam jakiś ćwiczeń na wychodzenie ze strefy komfortu... Np. podchodzenie się i pytanie się o godzinę czy drogę, tak miałem z tym problem, ale to już jest za mną! Jednak problem jest to że nie umiem prowadzić jakiejś dłuższej konwersacji a na tym mi najbardziej zależy. Wiem że to pokonam bo nie tylko jak się z tym problem zmagam. Ostatnio znalazłem film ze Sylwester Wardęga był w podobnej sytuacji czy np. Łukasz Wdowiak z kanału LukasTV. To jest największy problem i najtrudniej będzie mi go osiagnąć

A teraz coś z czego jestem dumny z siebie Cool

WYTRWAŁOŚĆ I MOTYWACJA - wiem ze jak chce i coś jest dla mnie ważenego to nie ma że się nie da! Ja poprostu to robie a jak już widać na początku efekty to wtedy odpala mi sie turbo i liczy się tylko cel.

LUBIĘ RYWALIZACJĘ - Lubię wygrywać i być podziwianym w kręgu najbliższych a chce robić coraz większe rzeczy. Mam teraz pewnego rywala z którym chce wygrać na wielu płaszczyznach.

PRACOWITOŚĆ - Jestem pracowity szkoda że nie dla siebie, ale z czasem mam nadzieje ze to się zmieni. W każdej pracy jakiej byłem zostawiałem bardzo dobre wrażenie.

Jeszcze pewnie by się znazło wiele innych rzeczy z których jestem dumny.

No i najważniejsza część czyli na czy będe zarabiał grube hajsy CoolCoolbeka

Zarabiać bede na ero na fireads. W tej chwili buduje jakieś tam zaplecze które w przyszłosci bede monetyzował.

Kolejną rzeczą to jest pozycjonowanie mojej ministronki. Znam podstawy SEO może nawet trochę więcej niż podstawy. Plany są ambitne a w głowie kolejny pomysł na kolejny serwis duzo większy. Więc pracy od groma mam.

Na co chce zarobić na Fireads?

- Pierścionek zaręczynowy cena 2790zł

Termin do 24.12.19


Po wykonaiu tego celu odłożyć kase na lepszy samochód i zgasić uśmieszek z geby przyszłego teścia, mimo ze lepszego nie ma AngryAngryAngry

Jeśli macie jakieś podpowiedzi walcie smiało, każda wskazówka jest mile widziana.

Opisuje to wszystko ponieważ lubie sobie powspominać np za rok w jakim miejscu byłem.


RE: Wyjście na zero a potem piąć się w górę - Assasinoo - 03-11-2019 23:50

Ehh.. szczerze mówiąc to nie wróżę sukcesu, z różnych powodów. Obym się mylił Wink Odnośnie celu, zbieranie 2800 zł na pierścionek to wg mnie głupota, ale każdy robi co chce.


RE: Wyjście na zero a potem piąć się w górę - Maniak2019 - 04-11-2019 00:58

Powodzenia będę się przyglądał.


RE: Wyjście na zero a potem piąć się w górę - paweuq - 04-11-2019 06:58

Dlaczego glupota? Moze uwaza ze dziewczyna jest tego warta?


RE: Wyjście na zero a potem piąć się w górę - Assasinoo - 04-11-2019 10:48

(04-11-2019 06:58)paweuq napisał(a):  Dlaczego glupota? Moze uwaza ze dziewczyna jest tego warta?
Może warto jednak dozbierać do tych 10k, żeby dać dowód miłości wybrance? Moim zdaniem powinien wziąć od razu gruby kredyt na wesele, bo jeśli już teraz skąpi, to co będzie potem.. myślisz, że jego dziewczyna nie jest tego warta?

a tak serio moim zdaniem bez sensu oszczędzać x czasu na pierścionek, który rynkowo przedstawia może 25% wartości, którą zapłacisz w znanej sieciówce, reszta to marża i podatki.