Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
60 PLN za każdego klienta Z POLSKI na portalach randkowych w MyLead! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: MyLead (/Forum-MyLead-397)
+---- Wątek: 60 PLN za każdego klienta Z POLSKI na portalach randkowych w MyLead! (/Temat-60-PLN-za-kazdego-klienta-Z-POLSKI-na-portalach-randkowych-w-MyLead-165702)

Strony: 1 2


60 PLN za każdego klienta Z POLSKI na portalach randkowych w MyLead! - MyLead.pl - 19-12-2019 14:17

[Obrazek: pl.png]

Promuj całkowicie nowe oferty randkowe i zarabiaj ogromne 60 złotych za każdego klienta z Polski! Dodatkowo oferty te dostępne są na całym świecie - możesz monetyzować z nimi klientów z innych państw.


Nowe kampanie = ogromne możliwości

Model: CPA | Punkt konwersji: założenie konta i rozpoczęcie okresu próbnego (koszt: około 1$)

LOV
Podgląd: KLIK

[Obrazek: zobacz_small.jpg]

Swing
Podgląd: KLIK

[Obrazek: zobacz_small.jpg]

Fuckbook
Podgląd:KLIK

[Obrazek: zobacz_small.jpg]

Chcesz więcej? Dostajesz więcej

Każda z wymienionych ofert ma również swoją wersję CPS, w której zgarniasz 90 złotych za każdego klienta.

[Obrazek: odkryj-programy-partnerskie.jpg]


RE: 60 PLN za każdego klienta Z POLSKI na portalach randkowych w MyLead! - Jestem Warzywem - 19-12-2019 14:37

Czyli rozumiem że za klienta który się zarejestruje i aktywuje pakiet premium który kosztuje około 1 dolara dostaje 6 dyszek? Gdzie wy macie w tym zarobek?


RE: 60 PLN za każdego klienta Z POLSKI na portalach randkowych w MyLead! - Dante_/ - 19-12-2019 14:51

@[Jestem Warzywem] Osoba podpina kartę, kupuje pakiet za 1$ ( testowy ), ale jak nie odepnie karty to automatycznie jest odnawiana subskrypcja i osoba jest obciążona o jakąś kwotę.

@Edit
Oczywistą sprawą jest, że jak będą wyłącznie lead'y od osób, które podpięły kartę, kupiły pakiet testowy, a następnie odpinały kartę to reklamodawca zablokuje dostęp do kampanii wydawcy.


RE: 60 PLN za każdego klienta Z POLSKI na portalach randkowych w MyLead! - Jestem Warzywem - 19-12-2019 14:54

(19-12-2019 14:51)Dante_/ napisał(a):  @[Jestem Warzywem] Osoba podpina kartę, kupuje pakiet za 1$ ( testowy ), ale jak nie odepnie karty to automatycznie jest odnawiana subskrypcja i osoba jest obciążona o jakąś kwotę.

A lead jest zaliczany w momencie gdy kupuje pakiet testowy czy po okresie jak sie odnawia subskrypcja? I wiesz może jaką kwotą jest obciążany klient?


RE: 60 PLN za każdego klienta Z POLSKI na portalach randkowych w MyLead! - Dante_/ - 19-12-2019 14:57

@[Jestem Warzywem] Tak jak jest napisane, tj. 60pln dostajesz, gdy osoba podepnie kartę i rozpocznie okres testowy. Odnośnie kwoty to nie wiem, support zapewne odpowie Tobie na te pytanie.


RE: 60 PLN za każdego klienta Z POLSKI na portalach randkowych w MyLead! - MyLead.pl - 19-12-2019 15:22

Cześć @[Jestem Warzywem],
tak, za klienta, który rejestruje się i dokonuje zakupu triala, masz pieniądze. Zyskiem dla reklamodawcy jest oczywiście jak najdłuższe utrzymywanie włączonej na karcie kredytowej subskrypcji za korzystanie z portalu. Koszt subskrypcji po okresie próbnym to $39.99 miesięcznie.

Z pozdrowieniami, zespół MyLead.


RE: 60 PLN za każdego klienta Z POLSKI na portalach randkowych w MyLead! - Jestem Warzywem - 19-12-2019 15:25

(19-12-2019 15:22)MyLead.pl napisał(a):  Cześć @[Jestem Warzywem],
tak, za klienta, który rejestruje się i dokonuje zakupu triala, masz pieniądze. Zyskiem dla reklamodawcy jest oczywiście jak najdłuższe utrzymywanie włączonej na karcie kredytowej subskrypcji za korzystanie z portalu. Koszt subskrypcji po okresie próbnym to $39.99 miesięcznie.

Z pozdrowieniami, zespół MyLead.

@[MyLead.pl]
Chciałem dołączyć do kampanii ale niestety mnie odrzuciliście, na priv podesłałem wam mój login jako meil, proszę o ponowne sprawdzenie.


RE: 60 PLN za każdego klienta Z POLSKI na portalach randkowych w MyLead! - MyLead.pl - 19-12-2019 17:00

@[Jestem Warzywem],
zgłoś się proszę o dostęp do kampanii dokładnie opisując planowaną metodę promocji i daj nam znać chociażby poprzez PW na forum - możliwie szybko zerkniemy.


RE: 60 PLN za każdego klienta Z POLSKI na portalach randkowych w MyLead! - Jestem Warzywem - 19-12-2019 17:22

(19-12-2019 17:00)MyLead.pl napisał(a):  @[Jestem Warzywem],
zgłoś się proszę o dostęp do kampanii dokładnie opisując planowaną metodę promocji i daj nam znać chociażby poprzez PW na forum - możliwie szybko zerkniemy.

@[MyLead.pl] Wysłane, mój login jako e-mail podesłałem na PW.


RE: 60 PLN za każdego klienta Z POLSKI na portalach randkowych w MyLead! - MyLead.pl - 19-12-2019 17:35

@[Jestem Warzywem],
zaakceptowane, miłego zarabiania Heart