Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Polecanie aplikacji mobilnych a podatek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Polecanie aplikacji mobilnych a podatek (/Temat-Polecanie-aplikacji-mobilnych-a-podatek-166532)



Polecanie aplikacji mobilnych a podatek - transformice100 - 15-02-2020 19:47

Hej,
interesuje mnie kwestia w jaki sposób rozliczać się od dochodu uzyskanego z polecania aplikacji mobilnych typu Revolut, Monese itp.

26 roku życia jeszcze nie ukończyłem i dosyć sporo mi do niego brakuje. Czy w tym przypadku ma jakieś zastosowanie PIT zerowy czy obowiązuje on od innego typu dochodów?

Czy w przypadku jeżeli sumy będą niższe niż kwota wolna od DG to bezproblemowo można podpiąć to pod którąś rubrykę w PIT? Ile wynosi % jaki musimy oddać?

Ostatnią kwestią jaką chciałbym poruszyć jest oferowanie reffbacków - fajnie jakby osoby zajmujące się tym na forum podpowiedziały. Jak to jest w tym przypadku? Rozliczamy się wyłączenie z tego co nam zostanie po oddaniu części kwoty czy od całości?

Pozdrawiam!


RE: Polecanie aplikacji mobilnych a podatek - transformice100 - 24-02-2020 16:06

Bump! Smile Liczę na to, że jednak ktoś podpowie Smile