Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SerwerSMS.pl, usluga masowych SMS - opinie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SerwerSMS.pl, usluga masowych SMS - opinie (/Temat-SerwerSMS-pl-usluga-masowych-SMS-opinie-167174)



SerwerSMS.pl, usluga masowych SMS - opinie - NightXMare - 27-03-2020 07:56

Cześć! Na początku dziękuję za zainteresowanie tematem! Smile

Zarabianien w internecie interesuje się od niedawna i jestem jeszcze troche zielony. Trafiłem ostatnio na SerwerSMS.pl i zauważyłem, że posiadają naprawdę profesjonalną bramki internetowej, która z pewnością poszerzyłaby grono odbiorców danego projektu. Stąd też wpadłem na pomysł, że dla niektórych byłoby to dobrym sposobem na reklamę i mógłbym oferować usługi, które serwis posiada. Mam wykupiony pakiet i chciałbym go w pełni wykorzystać dlatego też proszę o odpowiedź na kilka pytań:

- w jakiej niszy szczególnie przydałb się taki serwis?
- czy oferowanie ich usług osobom trzecim (tj.wykorzystanie poza wlasnym biznesem) jest legalne/niezauważalne ?
- jest popyt na bramki masowych wysylem SMS?
- jak moglbym wykorzystac serwis, w przypadku gdy są początki mojego dzialania w afilacji? (Startuje kierowac w zarobek pasywny w myLead)


Ogólnie proszę doswiadczone osoby o wypowiedź na ten temat.
[Obrazek: Screenshot-20200327-065756.jpg]


RE: SerwisSMS.pl | oferowanie usług serwisu do masowych SMS - opinie - maniek250 - 27-03-2020 15:10

Załóż normalny temat o serwisie a nie szeptanke odwalasz xD


RE: SerwisSMS.pl | oferowanie usług serwisu do masowych SMS - opinie - Reus - 27-03-2020 22:02

Przede wszystkim jak chcesz słać smsy (marketingowe jak mniemam, bo przecież nie alerty o powodzi), to zalecam zapoznanie się z art. 172 prawa telekomunikacyjnego. Dodatkiem może być ciekawe orzeczenie: Sądu Najwyższego z dnia 17 lutego 2016 r. III SZP 7/15:
Art. 209 ust. 1 pkt 25 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. - Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. Nr 171, poz. 1800 ze zm.) w związku z art. 172 ust. 1 i art. 174 pkt 1 tej ustawy może stanowić podstawę prawną nałożenia kary pieniężnej na przedsiębiorcę telekomunikacyjnego, który zlecił innemu podmiotowi wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego usług tego przedsiębiorcy telekomunikacyjnego wśród jego abonentów lub użytkowników końcowych na podstawie bazy przekazanych numerów telefonicznych.

No chyba, że robisz na nielegalu to wtedy bez zgód, ale przez Tora i VPNa Wink


RE: SerwisSMS.pl | oferowanie usług serwisu do masowych SMS - opinie - Fejster - 27-03-2020 22:50

Takie pytanie offtop. O którym serwisie w końcu piszesz? W tytule masz inny niż w załączonym screenie Big Grin

Ten z tytułu to pasuje pod poczciwą nokię 3310


RE: SerwisSMS.pl | oferowanie usług serwisu do masowych SMS - opinie - get_dollar - 28-03-2020 22:53

Lekki offtop, czy ktos podpowie sprawdzony sender sms przyjmujacy btc lub inne krypto. Większość wygląda na scam. Testował ktoś i może podpowiedzieć?


RE: SerwerSMS.pl, usluga masowych SMS - opinie - NightXMare - 29-03-2020 20:02

(27-03-2020 15:10)maniek250 napisał(a):  Załóż normalny temat o serwisie a nie szeptanke odwalasz xD

Temat miał raczej formę pytająca, więc nie wiem z czym miałem się bardziej rozwinąć Big Grin


(27-03-2020 22:02)Reus napisał(a):  Przede wszystkim jak chcesz słać smsy (marketingowe jak mniemam, bo przecież nie alerty o powodzi), to zalecam zapoznanie się z art. 172 prawa telekomunikacyjnego. Dodatkiem może być ciekawe orzeczenie: Sądu Najwyższego z dnia 17 lutego 2016 r. III SZP 7/15:
Art. 209 ust. 1 pkt 25 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. - Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. Nr 171, poz. 1800 ze zm.) w związku z art. 172 ust. 1 i art. 174 pkt 1 tej ustawy może stanowić podstawę prawną nałożenia kary pieniężnej na przedsiębiorcę telekomunikacyjnego, który zlecił innemu podmiotowi wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego usług tego przedsiębiorcy telekomunikacyjnego wśród jego abonentów lub użytkowników końcowych na podstawie bazy przekazanych numerów telefonicznych.

No chyba, że robisz na nielegalu to wtedy bez zgód, ale przez Tora i VPNa Wink

Dzięki, wlasnie miałem na myśli marketing dla klienta na podstawie baz nr tel. No teraz to nie ma o czym myslec, szkoda zachodu Wink

/TAKI OFFTOPIC
Można zamknąć



SerwerSMS.pl, usluga masowych SMS - opinie - Hybrid1990 - 30-03-2020 06:27

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.