Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomysł współpracy - strony internetowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Pomysł współpracy - strony internetowe (/Temat-Pomysl-wspolpracy-strony-internetowe-167184)



Pomysł współpracy - strony internetowe - JamePERS - 27-03-2020 20:55

Witam wpadłem na pomysł, żeby w końcu zacząć realizować swoje pomysły na zarabianie w internecie / tworzenie contentu / pomoc innym i poszerzenie swojego hobby ponieważ w tej sytuacji która teraz jest. Wszyscy mają więcej czasu bo siedzą w domu więc czemu by nie zrobić czegoś co może się opłacić + dać zajęcie / pomóc innym osobom w znalezieniu tego czego szukają itp

Przechodząc do rzeczy szukam 2 osób ( nie mniej nie więcej ) na początek żeby współpracować z nimi .

Szukam 2 osób do stworzenia Ekipy - w której będziemy prowadzić strony ja mam kilka pomysłów fajnie jak by ktoś kto chciałby dołączyć też miał jakieś pomysły na strony które w przyszłości mogą dać jakiś zarobek ..

-jeśli osoba zainteresowana umie robić proste grafiki / banery / loga to już ma na starcie duży plus
-szukam osób najlepiej 22l + które już jakąś pracę ma - i ze mną mogła by się zajmować dodatkowo 1 h dziennie
- osoby która ma jakieś doświadczenie w tworzeniu stron / forum /blogów itp( prosta edycja kodu dogranie jakiegoś pluginu i aby umiała obsługiwać się panelem administracyjnym .

Piszcie na pw link do profilu na fb to się odezwę i powiem jakie ja mam pomysły i zobaczymy co dalej..

Jesli założyłem temat w złym dziale to sorki proszę o przeniesienie Wink


RE: Pomysł współpracy - strony internetowe - broofie - 28-03-2020 20:59

Jak dodajesz takie ogłoszenie to mógłbyś również napisać, co dajesz od siebie Wink


RE: Pomysł współpracy - strony internetowe - eseles - 28-03-2020 21:30

(28-03-2020 20:59)broofie napisał(a):  Jak dodajesz takie ogłoszenie to mógłbyś również napisać, co dajesz od siebie Wink

Pomysły daje Smile


RE: Pomysł współpracy - strony internetowe - JamePERS - 28-03-2020 22:01

Pomysły / brak konieczności inwestycji bo ja za wszystko płacę / możliwość realizacji pomysłów które może sam masz Smile no i jeśli pomysł wypali to oczywiście podział zysków


RE: Pomysł współpracy - strony internetowe - EfectiveWork - 29-03-2020 13:23

Tylko kontaktu Ciebie jest na FB ? Nie masz telegramów ani innych narzędzie ? Ktoś się obecnie znalazł ?


RE: Pomysł współpracy - strony internetowe - matek697 - 29-03-2020 17:31

jak trzeba by coś pokodować w js, chociażby pojedyncze rzeczy to moge się przydać


RE: Pomysł współpracy - strony internetowe - JamePERS - 29-03-2020 19:20

Wolę fb Smile gg nie posiadam

discorda i telegrama mam jak coś Smile

tak jedną osobę już mam teraz bym bardziej kogoś potrzebował kto ogarnia robienie grafiki


RE: Pomysł współpracy - strony internetowe - robert294 - 12-05-2020 15:48

Napisz więcej na pw jestem zainteresowany


RE: Pomysł współpracy - strony internetowe - 6844 - 13-05-2020 02:14

Napisz na pw, robie strony www i SEO


Pomysł współpracy - strony internetowe - Majka - 08-05-2021 19:43

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.